comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz, Kayserispor maçına gidecek mi?

21 Ocak 2018, Pazar 16:04
Mustafa Cengiz, Kayserispor maçına gidecek mi?

Galatasaray başkanlığına seçilen Mustafa Cengiz, Kayserispor maçına gidip gitmeyeceği merak konusu oldu.Yeni yönetim kulüp etiğini göz önüne alıp Kayseri'ye gitmeme kararı aldı.
 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da yapılan seçimli genel kurulda kulübün yeni başkanı olan Mustafa Cengiz, Kayserispor maçı öncesi önemli bir karar aldı.
 

Galatasaray'da Kayserispor maçında yeni yönetim mi olacak?


Galatasaray'da yeni başkan Mustafa Cengiz ile futbolun yönetildiği Sportif AŞ Yönetim Kurulunda görev alacak olan Abdurrahim Albayrak, bugünkü Kayseri deplasmanında olmayacak.
Başkan Cengiz ve Albayrak'ın, Özbek yönetiminin resmi olarak görev süresinin mazbata törenine kadar devam etmesi nedeniyle bu kararı aldığı öğrenildi.
Başkan Mustafa Cengiz ile Albayrak'ın, Perşembe günü gerçekleşecek olan mazbata töreninden sonra Florya'ya gideceği ifade edildi.
 

Mustafa Cengiz kaç oyla Galatasaray başkanı seçildi?


ilk 6 sandıkta geride olan Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, sandıklarda ilerleyen saatlerde farkı kapattı ve öne geçti. Galatasaray'ın 37. başkanı Mustafa Cengiz toplamda 1703 oy alırken, eski başkan Dursun Özbek 1623 oyda kaldı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)