comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz hastaneye kaldırıldı (Mustafa Cengiz son durumu)

30 Nisan 2020, Perşembe 19:49
Mustafa Cengiz hastaneye kaldırıldı (Mustafa Cengiz son durumu)

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, halsizlik nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

FutbolArena - Galatasaray camiasında Mustafa Cengiz endişesi yaşandı. Herkesi korkutan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in halsizlik şikayetiyle kaldırıldığı hastanede koronavirüs testi negatif çıktı. Mustafa Cengiz doktorların kontolü altında tedaviye alındı.
 

Mustafa Cengiz'e ne oldu? Mustafa Cengiz sağlık durumu


DHA'nın son dakika haberine göre Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz halsizlik nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Halsizlik ve yorgunluk şikayetiyle hastaneye götürülen Mustafa Cengiz'e ilk olarak koronavirüs testi yapıldı. Testin sonucu negatif çıkan başkan Cengiz'e 3 ünite kan verildi. Pazartesi günü PET çekimi yapılacak olan Mustafa Cengiz'in, o güne kadar doktorların gözetimi altında tutulacağı öğrenildi.

GALATASARAY'DAN MUSTAFA CENGİZ AÇIKLAMASI
"Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz, halsizlik ve kilo kaybı şikâyeti nedeniyle bugün hastaneye yatırılmıştır. Gerekli tahlil ve tetkiklerin yapılmasının ardından rahatsızlığının koronavirüs ile alakalı olmadığı tespit edilmiştir. Şu ana kadar kendisine iki ünite kan verilmiş olup, tedavisine hastanede devam edilmesine karar verilmiştir. Başkanımızın teşhis ve tedavi süreciyle ilgili gelişmeler gerektiğinde kamuoyuyla paylaşılacaktır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz."

MUSTAFA CENGİZ: "BU CAMİAYI TEMSİL ETTİĞİM İÇİN ONUR DUYUYORUM"

Mustafa Cengiz geçtiğimiz günlerde camiaya seslenirken, "Biz açıklık, şeffaflık ve doğruluk içinde ne varsa camiamızla paylaşıp çözüm yolu ararız. Ama şundan da emin olsunlar, biz onların başını eğdirmeyiz. Bize her zaman destek oldular, her zaman da olacaklar. Bütün camialar değerli ama ben kendi camiam adına konuşurum. Bizim camiamız çok değerli, farklı bir camia. Bu camiayı temsil ettiğim için de onur duyuyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!