comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz görüşmedi dendi; İrfan Aktar FutbolArena'ya açıkladı

01 Şubat 2018, Perşembe 15:05
Mustafa Cengiz görüşmedi dendi; İrfan Aktar FutbolArena'ya açıkladı

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz 'in seçimi kazanması sonrası kendisini tebrik etmeye gelen İrfan Aktar ile görüşmediği iddia edilmişti. FutbolArena gerçeklere ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in, makamına kendisini seçimleri kazanması nedeniyle tebrik etmeye gelen Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'la randevu vermesine rağmen görüşmediği iddia edildi,

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, FutbolArena'ya olayın iç yüzünü anlattı.
 

Galatasaray'da Mustafa Cengiz, İrfan Aktar ile görüşmedi mi?


Kulislerde konuşulan iddiaya göre; Dursun Özbek'i seçimlerde geri bırakıp başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Cengiz, kendisini tebrik etmek için randevu alıp, makamına gelen Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ı önce 15 dakika bekletti. 15 dakika sonra da Başkan Cengiz'in sekreteri, İrfan Aktar'a Mustafa Cengiz'in gündeminin çok yoğun olduğunu ve görüşemeyeceğini söyledi. Bunun üzerine Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Mustafa Cengiz'in makamından ayrıldı.

Bu iddia üzerine FutbolArena, Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'a ulaşıp, bu olayı sordu. Aktar, "Bunlar dedikodu, öküzün altında buzağı aranıyor. Divan Başkanı istediği zaman Galatasaray Başkanı ile görüşür” dedi ve olayı anlattı.

"GİTTİĞİMDE MAKAMI ÇOK KALABALIKTI"


“Galatasaray Divan Kurulu Başkanı, her zaman Galatasaray Başkanı ile görüşür. Bunlar çirkin dedikodular.  O gün olay şöyle oldu: Ben görüşmek için makamına gittim. Gittiğimde makamı çok kalabalıktı ve yoğun bir gündemleri vardı. Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak da vardı. Kulübün mali işleri, transfer gündemi gibi yoğun konuları vardı. Bir süre sonra sayın başkan yanıma geldi. Ben de kendisine siz çok yoğunsunuz, işlerinizi aksatmayın biz sonra görüşürüz diyerek oradan ayrıldım. Olay budur. Öküzün altında buzağı aramasınlar.”

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

HABER: Aydın CİNGÖZ

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.