comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz FutbolArena'yı doğruladı: "GS TV..."

26 Mayıs 2018, Cumartesi 21:44
Mustafa Cengiz FutbolArena'yı doğruladı:

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, seçimin ardından kulüp televizyonuna konuşarak FutbolArena'yı doğruladı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın 38. başkanı Mustafa Cengiz, seçim sonrasında kulüp televizyonuna konuşarak FutbolArena'yı doğruladı. Seçim süresi boyunca FutbolArena'nın duyurduğu haberde seçim süreci boyunca GS TV olanaklarını hiç kullanmayan Mustafa Cengiz, bu seçim sonrasında da açıkladı. 

MUSTAFA CENGİZ NELER SÖYLEDİ?
"Seçim adil, demokrat ve düzgün bir şekilde geçti. Galatasaray çok büyük bir camia. Ben seçim çalışması için GS TV'yi asla kullanmadım. Biliyorsunuz GS TV'de adayları sunun dedim. Eleştirdiler, yanlış eleştirdiler. Bunun iznini veren bizlerdik. Asla kötü niyetimiz yok ve adaylara tek tek sıra vererek örnek olduk. Bunu doğal olarak yaptım ben. Camialara örnek olmak haddimize değil. Biz haddimizi biliriz. Bu yapılanın bizi camiamız tarafından doğru değerlendirmesini ve teamul kabul edilmesini istiyoruz. Bunu da başardığımızı düşünüyoruz." 

FUTBOLARENA DUYURMUŞTU: "MUSTAFA CENGİZ'İN KARARI"

Galatasaray Kulübünde yarın gerçekleşecek olan genel kurul öncesinde göreve talip olan adaylar GS TV'de söz aldı, projelerini aktardı. Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, adayların çıkmasını hoşgörü ile karşılayıp izin verirken kendisi özel bir yayına katılmadı. Ayrıca Mustafa Cengiz, seçim süreci boyunca listesini tanıttığı lansman başta olmak üzere, derneklerde yaptığı konuşmaları da GS TV ekranlarından yayınlatmadı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"