comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz Dünya Kadınlar Günü mesajı

08 Mart 2018, Perşembe 17:02

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

FutbolArena - Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir açıklama yapan Mustafa Cengiz, anlamlı bir metin yayınladı.


Mustafa Cengiz'in Dünya Kadınlar Günü mesajı


Kadına uygulanan şiddet, sosyal eşitsizlikler sadece kadınların yaşadığı sorun değil tüm toplumu ilgilendiren en önemli husustur. Toplumların barış içinde yaşaması, huzur içinde olmasının anahtarı kadınlarımıza karşı her türlü ayrımcılığın önlenmesi, emeğine, kimliğine ve bedenine sahip çıkılmasından geçmektedir.
Galatasaray Spor Kulübü, yüz yılı aşkın geleneğinde kadınlarımıza her türlü hak ve fırsat eşitliğini sağlayarak toplumumuzun öncülerinden olmuştur. Geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de daima kadınlarımızın her türlü hakkını korumak, fırsat eşitliğini yaratmak, bu düşüncenin dünya çapında yayılmasını sağlamak bizim en büyük gurur kaynağımızdır. 

Bu bağlamda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile başta camiamızın ve ülkemizin kadınları olmak üzere tüm kadınların, Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ediyor, sadece bir günün değil tüm günlerin kadınlarımıza sevgi, huzur ve şiddetten uzak bir dünya getirmesini diliyorum. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.