comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz açıkladı! Fatih Terim ile sözleşme

02 Aralık 2020, Çarşamba 16:19
Mustafa Cengiz açıkladı! Fatih Terim ile sözleşme

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Sözcü Gazetesi'ne röportaj verdi. Fatih Terim ile devam edip etmeme konusundaki soruyu yanıtlayan Cengiz, "Biz devam etmek isteriz" dedi. İşte Mustafa Cengiz'in açıklamalarından öne çıkanlar:

"FATİH TERİM'DE GALATASARAY TERBİYESİ VAR"
"Yok Fatih Terim kapıyı vurmuş da Abdurrahim (Albayrak) durdurmuş da… Yalan! Her gün konuşuyoruz; benim kanserim hariç günlük işleri… Bu sıralar kovid ve sakatlıkları konuşuyoruz. Bir profesyonel yaşantısına dikkat etmeli. Hocanın futbolcularla işi zor. Bakın hoca kolay bir adam değil. Mührünü vurmuştur hem Galatasaray'a hem Türk futboluna… Ben de zorum. Aslında hoca da ben de çok kolayız. İdare etmesini bilirsen… Hocanın bize hiçbir saygısızlığı olmamıştır. Oturması, kalkması, bir Galatasaray terbiyesi vardır."

"BİZ DEVAM EDERSEK İMZALARIZ"

"Biz devam edersek imzalarız. Çünkü 3+2 yıllık yaptık opsiyonlu… Gelecek yönetimin elini rahatlatmak için öyle yaptık, hoca da öyle istedi. Hoca da öyle her yönetimle çalışmaz. Her hocanın prensibi var. Aslında bomba soru şu: Biz devam eder miyiz?"

"GALATASARAY'IN OLDUĞU YERDE ŞAMPİYONLUĞUN İLK ADAYI GALATASARAY'DIR"

"Favori gösterilmeleri normal. Çünkü 18 transfer yaptılar. Çok para harcadılar. Şu an yaratılan algı da o şekilde ama Galatasaray'ın olduğu her yerde şampiyonluğun ilk adayı Galatasaray'dır; son perde inmedikçe. Kadıköy'de yenilmedik. Bunun için mutluyum. Fenerbahçe bizim için değerli bir rakip. Onları yenmek bizi mutlu eder."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"