comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz açıkladı! Aday olacak mı?

11 Kasım 2020, Çarşamba 17:09
Mustafa Cengiz açıkladı! Aday olacak mı?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, seçim kararıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, seçim kararı sonrası açıklamalarda bulundu. Kulüpler Birliği toplantısı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Cengiz, "Aday olup olmama konusunda kararımı vermedim" dedi.


Galatasaray'da Mustafa Cengiz aday olacak mı?


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Seçim kararının ardından adayların ortaya çıkması bizi mutlu etti. 3 aday çıktı, hepsi değerli insanlar. Hepsi bizim gibi Galatasaray için mücadele ediyor. Bugüne kadar hiç bana sağlığımı soran olmadı. 'Durumunuz nedir?' diyen olmadı. Gayet normal. "Hastaysan ne işin var zaten burada?" Şu anda sürecim iyi ilerliyor ama senedin vadesi ne zaman gelir hiç kimse bilemez. Bu yaştan sonra artistlik yapacak halim yok. Yeniden aday olma konusunda şu anda vermiş olduğum bir karar yok. En geç 26 Aralık'ta bir seçim istiyoruz. Bizim görevden gitmememiz için direndiğimizi sanan bir kesim var. Bu kesime 'Buyrun, gelin.' diyoruz. Er meydanını açıyoruz." ifadelerini kullandı.

GALATASARAY'DAN RESMİ AÇIKLAMA
Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu, oy birliğiyle 19-26 Aralık 2020 tarihinde yapılmak üzere seçim kararı almıştır.

Pandemi nedeniyle, 7244 sayılı kanun ve bu kanuna istinaden çıkartılan genelge çerçevesinde izin alınması için başvuru yapılacaktır.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"