comScore
1 / 8

Muslera'nın eşi neden çıldırdı? İşte olayın perde arkası

FutbolArena Özel - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında konuk olduğu Kasımpaşa deplasmanından 2-1 mağlubiyetle ayrıldı. Karşılaşmadaki performansı eleştirilere konu olan Fernando Muslera, sarı kırmızılı taraftarlardan tepki aldı. Uruguaylı yıldızın eşi Patricia Muslera da, sosyal medyadaki bir taraftarın ayrılık çağrısına olumlu yanıt verdi.

2 / 8
Galatasaraylı taraftarların Fernando Muslera’ya sosyal medya üzerinden yapılan eleştiriler Uruguaylı kalecinin ailesini bunalttı. Eşi Patricia, Kasımpaşa maçında patlama noktasına ulaştı.
3 / 8
Haftalardır gelen tepkiler Muslera ve ailesini kızdırdı.Galatasaray’da son haftalarda çok net bir şekilde form düşüklüğü yaşayan Fernando Muslera’ya sosyal medya üzerinden yapılan eleştiriler Uruguaylı kalecinin ailesini bunalttı.

4 / 8

MUSLERA’NIN EŞİ, YÖNETİME RAHATSIZLIĞINI İLETTİ

<h2>MUSLERA’NIN EŞİ, YÖNETİME RAHATSIZLIĞINI İLETTİ</h2>
7 sezondur Galatasaray kalesini koruyan Muslera’nın özellikle sosyal medya hesabından sarı kırmızılı taraftarların gönderdiği tepki dolu mesajlara içerlediği belirtildi.
5 / 8
Sarı kırmızılı taraftarlardan gelen tepki dolu mesajlardan duyduğu rahatsızlığı da kulüp yetkililerine de ileten Muslera’nın eşi Patricia’nın Kasımpaşa maçı sonrasında bu birikimle Galatasaray taraftarına karşılık verdiği belirtildi.
6 / 8
Muslera’nın eşi bir Galatasaray taraftarının " Evine dön" mesajına " Neden olmasın belki yakında" yanıtı vermişti.
7 / 8
8 / 8