comScore

Galatasaray Galatasaray

Muslera'dan Uruguay basınına: 'Ben en çok kızdıran ofsayt...'

16 Haziran 2020, Salı 02:31
Muslera'dan Uruguay basınına: 'Ben en çok kızdıran ofsayt...'

Galatasaraylı kaleci Fernando Muslera, yaşadığı sakatlığın ardından Uruguay basınında bir radyoya açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaraylı Fernando Muslera, Çaykur Rizespor maçının ardından yaşadığı sakatlık sonrasında Uruguay basınına konuştu. 

Yaşadığı sakatlıktan sonra korktuğunu söyleyen Uruguaylı kaleci, "Türkiye'de harika bir sağlık sistemi var. Emin ellerde olduğumu biliyorum." şeklinde konuştu. İşte Muslera'nın Uruguay basınına yaptığı açıklamaları:
"TÜRKİYE'DE EMİN ELLERDEYİM"

Emin ellerde olduğumu biliyorum. Türkiye'de sağlık sistemi harika. Ancak korktuğumu da itifraf edeyim. Yaklaşık 2 saat süren bir operasyondu. Umarım her şey yolunda gider ve mümkün olan en kısa sürede sahalara dönebilirim. 

"BENİ EN ÇOK KIZDIRAN..."

"Beni en çok kızdıran şey, yaşadığım sakatlık ofsayt olan bir pozisyonda gelişti. Ancak yeni kurallara göre pozisyon bitene kadar devam edilmeli. Aksi halde rakiple girdiğimiz mücadele her maçta yaşanabilen durum"

GALATASARAY'DAN MUSLERA VE ANDONE AÇIKLAMASI

"Çaykur Rizespor maçında girdiği ikili mücadele sonrası sağ tibia ve fibulasında kırık oluşan oyuncumuz Fernando Muslera'nın bugün yapılacak tetkikleri sonrası ameliyatı planlanacaktır.
Aldığı darbe nedeniyle sağ dizinde ileri derecede esnemesi olan Florin Andone'nin ise ileri tetkikleri sonrası tedavisine başlanacaktır."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!