comScore

Galatasaray Galatasaray

Muslera'dan açıklama! "Dinle ilgili olumsuz yorum yapmam"

24 Mart 2020, Salı 16:38
Muslera'dan açıklama!

Galatasaray'ın kalecisi Fernando Muslera, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray'ın tecrübeli file bekçisi Fernando Muslera, kendisi hakkında basında yer alan iddialara yanıt verdi. Uruguaylı kaleci, ",Dinine çok bağlı bir insan olarak dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz" dedi.

"DİNLE İLGİLİ YORUM YAPMAM SÖZ KONUSU OLAMAZ"
"Herkese Merhaba... Dünya olarak Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde,Sosyal medya da gördüğüm kadarıyla yaptığım bir ropörtajda kullandığım sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış,Dinine çok bağlı bir insan olarak dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz...

Dünya olarak Korku ve Şüphe dolu bir dönemden geçiyoruz. 9 yıldır Türkiye'de yaşıyorum ve hayatımı bu güzel ülkede kazanıyorum ve burayı hep 2. Ülkem gibi görüyorum. Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan'ın, Hükümetin, Sağlık bakanının ve bütün Sağlık personelinin özverili çalışmasını her geçen gün ekranlardan ve Sosyal medyadan takip ediyoruz. Sağlık konusu spordan, futboldan ve herşeyden daha önemli ve değerlidir. Bütün kalbim ve duaları sizlerle. Sabırlı olalım ve Evde kalalım... Sizleri çok seviyorum."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)