comScore

Galatasaray Galatasaray

Muslera ve eşinden Koronavirüs yardımı! Doktor açıkladı

30 Mart 2020, Pazartesi 22:43
Muslera ve eşinden Koronavirüs yardımı! Doktor açıkladı

Galatasaray kalecisi Muslera, Gazi Üniversitesine Koronavirüs ile mücadele kapsamında sağlık ekipmanı desteğinde bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera ve eşi, Koronavirüs ile mücadele kapsamında Gazi Üniversitesine virüsten korunmayı sağlayacak ekipman desteğinde bulundu. Gazi Üniversitesi Başhekimi Yardımcısı Doktor Hakan Tutar, Muslera'ya desteğinden dolayı teşekkür etti. 

Gazi Üniversitesi Başhekimi yardımcısı Doktor Hakan Tutar, instagram hesabından Muslera'nın, eşiyle birlikte sağlık ekipman desteği sağladığını açıkladı ve kendisine teşekkür etti. 
Doktor Hakan Tutar yaptığı paylaşımda, "Coronavirüs ile mücadele kapsamında Fernando Muslera dan unutulmaz destek!!Galatasaray futbol A takım kaptanı Fernando Muslera ve sevgili eşi Patricia Muslera, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne virüsten korunmayı sağlayacak ekipman desteğinde bulundu. Bu unutulmaz destekleri için tüm çalışanlarımız adına kendisine çok teşekkür ederiz!" ifadelerini kullandı. 

MUSLERA'NIN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YAPTIĞI AÇIKLAMA

"DİNLE İLGİLİ YORUM YAPMAM SÖZ KONUSU OLAMAZ"

"Herkese Merhaba... Dünya olarak Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde,Sosyal medya da gördüğüm kadarıyla yaptığım bir ropörtajda kullandığım sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış,Dinine çok bağlı bir insan olarak dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz... Dünya olarak Korku ve Şüphe dolu bir dönemden geçiyoruz. 9 yıldır Türkiye'de yaşıyorum ve hayatımı bu güzel ülkede kazanıyorum ve burayı hep 2. Ülkem gibi görüyorum. Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan'ın, Hükümetin, Sağlık bakanının ve bütün Sağlık personelinin özverili çalışmasını her geçen gün ekranlardan ve Sosyal medyadan takip ediyoruz. Sağlık konusu spordan, futboldan ve herşeyden daha önemli ve değerlidir. Bütün kalbim ve duaları sizlerle. Sabırlı olalım ve Evde kalalım... Sizleri çok seviyorum."


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)