comScore

Galatasaray Galatasaray

Muslera ile yeni sözleşme! İmza töreni 14:30'da

15 Mart 2021, Pazartesi 18:42
Muslera ile yeni sözleşme! İmza töreni 14:30'da

Galatasaray, Fernando Muslera ile saat 16 Mart Salı günü saat 14:30'da yeni sözleşme imzalayacak. 

FutbolArena - Galatasaray, Fernando Muslera ile 3 yıllık yeni sözleşme imzalayacak. Sarı kırmızılılar, Uruguaylı futbolcu'nun yeni sözleşme töreninin 16 Mart Salı günü saat 14:30'da gerçekleşeceğini açıkladı. 

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA
Profesyonel futbol A takımımız Fernando Muslera'nın sözleşme imza töreni 16 Mart 2021 günü saat 14:30'da ASY Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu basın toplantı  salonunda yapılacaktır."

300. MAÇINDAN SONRA MUSLERA'NIN SÖZLERİ

Galatasaray'ın BB Erzurumspor'u 2-0 mağlup ettiği maçta sarı kırmızılı formayla 300. maçına çıkan Fernando Muslera, "Çok mutluyum. 10 senedir kendimi evimde gibi hissettiğim bir kulüpteyim. Burada birçok maç oynadım, başarılar kazandım, şampiyonluklar kazandım. Umarım şampiyonluklar ve kupalar kazanmaya devam ederim. İnanılmaz bir duygu. Bana onur ve gurur veren bir duygu. Diğer taraftan Fatih hocamın bendeki yeri her zaman bambaşkadır. 2011 yılında bana güvenip beni bu kulübe getiren insandır Fatih Terim. 300 maç oynadım ve bugün bunun ödülünü Fatih hocamın elinden aldım. Bu yüzden bu ödül benim için daha değerli oldu. Aileme de çok teşekkür ediyorum. Bu 300 maçta, 10 sezonda bana destek vererek bugünlere gelmemi sağladılar. Galatasaray gibi büyük bir camiada böyle bir başarıya ulaştığım için çok mutluyum." ifadelerini kullanmıştı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"