comScore

Galatasaray Galatasaray

Muslera açıkladı! Galatasaray'da kalacak mı?

04 Mayıs 2020, Pazartesi 13:15
Muslera açıkladı! Galatasaray'da kalacak mı?

Galatasaray'ın başarılı kalecisi Fernando Muslera, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın tecrübeli file bekçisi Fernando Muslera, Milliyet Gazetesi'ne röportaj verdi. Uruguaylı kaleci, Avrupa'da kariyerini Galatasaray'da tamamlamak istediğini belirterek dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte Muslera'nın röportajından öne çıkanlar:
 

Fernando Muslera, Galatasaray'da kalacak mı?


Galatasaray'da kariyerine devam etmek istediğini belirten Muslera, "Her zaman bunu belirttim, Avrupa kariyerimi Galatasaray'da tamamlamak istiyorum. Galatasaray bana çok şey kazandırdı. Ben de elimden geldiği kadar bunun karşılığını hep vermeye çalıştım. Ailem ve ben, Türkiye'de ve Galatasaray'da çok mutluyuz. Türk insanının bize gösterdiği ilgiye minnettarız. İki çocuğum da burada doğdu, bu açıdan da Türkiye'nin yeri bende çok ayrı. Dediğim gibi, Avrupa kariyerimi Galatasaray'da tamamlamak isterim. Ama tabii ki hocamın ve yönetimimizin vereceği karar çok önemli." dedi.

"Futboldan sonra antrenörlük düşünüyor musun" sorusunu yanıtlayan Muslera, "5 yaşından beri futbolun içindeyim. Futbolla beraber büyüyorum, hala da devam ediyorum. Futbol oynamaya devam etmek istiyorum. Daha önümde bence uzun yıllar var. Diğer yandan da, tabii ki Fatih Terim'in yardımcısı olmak beni çok gururlandırır." ifadelerini kullandı.
Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"