comScore

Galatasaray Galatasaray

Muharrem İnce, Passolig'i kaldıracak mı? (Passolig kalkıyor mu?)

15 Mayıs 2018, Salı 14:16
Muharrem İnce, Passolig'i kaldıracak mı? (Passolig kalkıyor mu?)

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Passolig'i kaldıracağını söyledi. Passolig kaldırılacak mı? Passolig nedir, nasıl alınır? Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Muharrem İnce Passolig açıklaması.

FutbolArena - Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Passolig konusunda flaş bir açıklama yaptı. Muharrem İnce Passolig'i kaldıracak mı? Passolig nedi,r nasıl kullanılır, ne işe yarar? Passolig yeni sezonda kaldırılacak mı? Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Passolig'i kaldıracağını açıkladı. 
 

Muharrem İnce'den Passolig açıklaması (Passolig kalkacak mı?


Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Aksaray'da düzenlediği mitingde Passolig'i kaldıracağını açıklayarak şunları söyledi:

"Bu ülkenin gençlerine tasarımı teknolojiyi öğretmek istiyorum. Patant almalarını istiyorum. Ülkemi ayağa kaldırmasını istiyorum gençlerden. Özgür ortamda tasarım yapılabilir. Sen daha wikipedia'yı bile kapattın. Cumhurbaşkanını eleştirmek özgür olacak. Bir passolig olayı var. Futbol bile özgür değil bu ülkede. Cumhurbaşkanı olduğumda passoligi kaldıracağız."
 

Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında? (Muharrem İnce aslen nereli?)


Yalova doğumlu olan Muharrem İnce, Elmalık köyünde dünyaya geldi. 4 Mayıs 1964 doğumlu olan Muharrem İnce'nin babasının ismi Şerif, annesinin adı Zekiye'dir. Muharrem İnce eğitim hayatını tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu ve Fizik Öğretmeni olarak göreve başladı.


Birçok lise ve dershanelerde fizik öğretmenliğinin yanı sıra müdürlük de yapan Muharrem İnce, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı, Yalovaspor Basın Sözclüğü, CHP Yalova İl Başkanlığı ve CHP Parti Meclisi Üyeliği görevlerinde de bulundu. 
 

Passolig nedir, ne işe yarar?


Passolig Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor. Kombine biletler de artık Passolig Kartlarına tanımlanıyor. Satın alınan maçın bilgisi, tüm detaylarıyla kart sahibinin e-posta adresine ve cep telefonuna gönderiliyor. Ayrıca kart sahipleri maç günleri stadyumlarda konumladırılan el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabiliyor. Kart sahipleri yükledikleri maça ilişkin her türlü detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.

Taraftarların Passolig Kart ile kazandıkları avantajlar yalnızca futbol müsabakaları ile sınırlı kalmıyor. Anlaşmalı şehirlerdeki toplu taşıma araçlarında ulaşım kartı olarak kullanılabilen Passolig Kartlarla kişiye özel kampanyalardan da yararlanılabiliyor. Ayrıca isteyen taraftarlar Passolig Kartlarını kredi kartı olarak da tercih edebiliyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"