comScore

Galatasaray Galatasaray

Mostafa Mohamed: 'Fenerbahçe'den teklif geldi'

09 Şubat 2021, Salı 15:45
Mostafa Mohamed: 'Fenerbahçe'den teklif geldi'

Galatasaray'ın yeni transferi Mostafa Mohamed, geçen sezon Fenerbahçe'den teklif aldığını açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray devre arasında kadrosuna kattığı futbolcular için imza töreni düzenlendi. TT Stadyumu'nda yapılan imza törenine Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcıları Yusuf Günay ile Kaan Kançal, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik, Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Oytun Özer, futbolcular; Mostafa Mohamed, Henry Onyekuru, DeAndre Yedlin ve Gedson Fernandes katıldı. Diğer yeni transfer Halil Dervişoğlu ise törende bulunmadı.

MOSTAFA MOHAMED: "FENERBAHÇE'DEN GELEN TEKLİFİ KABUL ETMEDİM"
Mısırlı futbolcu Mostafa Mohamed geçtiğimiz sezon kendisine Fenerbahçe'den teklif geldiği ama kabul etmediği söyledi.

Galatasaray'ı ikinci ailesi gibi hissettiğini vurgulayan Mostafa Mohamed, "Türkiye'ye, Galatasaray'a ilk geldiğimde çok mutlu oldum. Başkanımız Mustafa Cengiz'e, Abdurraim Albayrak'a, Fatih Hoca'ya çok teşekkür ediyorum. Geçen sene Fenerbahçe'den teklif geldi ama kabul etmedim. Galatasaray'ın benim ikinci ailem olmasından dolayı çok mutlu olurum" açıklamasında bulundu.

GEDSON FERNANDES: "UMARIM MAYIS AYINDA ŞAMPİYON OLURUZ"

Gedson Fernandes ise, Galatasaray gibi büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu dile getirerek, "Tanıdığım bir camia. Galatasaray'a karşı oynamıştık. İnanılmaz bir taraftarı var. Pandemi umarım bir an önce biter ve taraftarın önünde oynama onuruna erişirim. Yönetim kurulumuza, Fatih Hoca'ya teşekkür ediyorum. Geldiğim ilk günden beri beni evimde gibi hissettiriyorlar. Galatasaray taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. Hep bana destek verdiler. Ben de bu takımın önemli bir parçası olup mayıs ayında şampiyonluk yaşarım” değerlendirmesinde bulundu.

YEDLIN: "GALATASARAY BEN KÜÇÜKKEN ABD'DE BİLİNİYORDU"

Galatasaray gibi büyük bir camiada mücadele edeceği için mutlu, heyecanlı ve gururlu olduğunu belirten DeAndre Yedlin, "Başkanımıza, yönetimimize, Fatih Hoca'ya teşekküre ederim. Beni inanılmaz karşıladılar. Galatasaray bilmediğim bir takım değil. ABD'de küçükken biliyordum. O zaman az takım biliyordum. O takımlardan biri de Galatasaray'dı. Büyük bir camiada mücadele edeceğim. Burada inşallah şampiyonluk yaşarız” ifadelerini kullandı.

ONYEKURU: "EVİME DÖNMEK İNANILMAZ BİR DUYGU"

Türkçe ‘Merhaba' diyerek konuşmasına başlayan Henry Onyekuru, "Başkanımıza, yönetim kurulumuza, Fatih Hoca'ya teşekkür ederim. Burada evime dönmek inanılmaz bir duygu. Taraftarımız da bana inanılmaz destek verdi. Ne zaman buraya dönsem inanılmaz mutlu oluyorum. İnşallah mayıs ayında bir şampiyonluk daha yaşarız" şeklinde konuştu.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"