comScore

Galatasaray Galatasaray

Morutan: 'Galatasaray'a transfer olursam mutlu olurum'

26 Temmuz 2021, Pazartesi 00:38
Morutan: 'Galatasaray'a transfer olursam mutlu olurum'

FCSB'nin genç yıldızı Morutan, Craciova maçının ardından Galatasaray hakkında yöneltilen soruya yanıt verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - FCSB futbolcusu Morutan, Craiova maçının ardından önceki maçlarda kendisini eleştiren Becali'ye esprili yanıt verdi. 

FCSB Başkanı Becali, Morutan'ın önceki maçlardaki performansını eleştirmiş ve takım içindeki yerini kaybedebileceğini söylemişti. Morutan ise her zaman elinden geleni yaptığını söyleyerem hem Becali, hem de Galatasaray'a transfer sorusuna esprili yanıt verdi. 
Morutan, "Galatasaray haberleriyle ilgili bir şey bilmiyorum ama benimle ilgilenmeleri mutluluk verici. Transfer olursam mutlu olurum. Bonservisimin düşmesi için önceki maçlarda kötü oynadım. Şaka yapıyorum tabii. (Gülerek) Bugün önemli olan kazanamaktı ve kazandık. Bu şekilde devam etmeliyiz." ifadelerini kullandı. 

MENAJERİ DOĞRULAMIŞTI

Florin Vulturar yaptığı açıklamada, "Morutan, FCSB'den ayrılmak istiyor. Fatih Terim onu istiyor, bu doğru. Ayrıca Morutan da Galatasaray'da oynamak istiyor. Ancak transfer o kadar kolay bitebilen bir şey değil. Şu anda biten bir şey yok. Ayrıca teklifleri net olarak açıklamam doğru olmaz. Galatasaray'ın bir ilgisi var. Doğru miktarda bu transferin olacağını düşünüyorum." dedi. Florin Vulturar ayrıca, "Becali 15 milyon euro istediğini açıklamıştı. Galatasaray çok büyük kulüp. Çok sevilen, olağanüstü taraftarlara sahip bir kulüp." dedi. 

BECALI: "GALATASARAY'DAN TEKLİF ALMADIK"

"Morutan'ın açıklamalarına şaşırdım. Açıkçası fikrim yok. Biz teklif almadık. Cicaldau gitmeden önce bir kişi bana Olaru için ne kadar istediğimi sordu. 10 milyon euro yanıtı vermiştim. Hepsi o.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"