comScore

Galatasaray Galatasaray

Monaco'nun hocası Jardim'den Falcao açıklaması

07 Ağustos 2019, Çarşamba 17:31
Monaco'nun hocası Jardim'den Falcao açıklaması

Monaco Teknik Direktörü Leonardo Jardim, Falcao'nun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray yönetimi Falcao transferi için görüşmeleri sürdürürken, Monaco Teknik Direktörü Jardim Kolombiyalı futbolcunun durumu hakkında açıklamalarda bulundu. 

Monaco Teknik Direktörü Jardim, Falcao'nun takımda kalmasını istediğini fakat görüşmelerin olduğunu ve kararı kulüp yönetiminin vereceğini söyledi. 
Jardim yaptığı açıklamada, "Falcao'yu sevdiğimi herkes biliyor. %100 profesyonel en üst düzey kaliteli oyuncularımızdan biri. Ben elbette Falcao'nun kalmasını istiyorum. Ancak kulüple onun arasında bir durum ve görüşmeler var. Ben durumu kulüp yönetimine bırakıyorum." ifadelerini kullandı. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao'nun Galatasaray transferi son dakika (Ahmet Bulut & Falcao transfer açıklaması)


Menajer Ahmet Bulut yaptığı açıklamada, "Aynı durum devam ediyor. Falcao sözleşmeli bir oyuncu ve şu anda konuşmam doğru olmaz. Herkesi anlıyorum ama transferi için uğraşıyoruz. 3-5 güne belli olacak inşallah." ifadelerini kullandı. 

FALCAO'DAN TRANSFER AÇIKLAMASI

Monaco'nun kendisine yeni sözleşme teklifinde bulunmadığını söyleyen Falcao, iyi teklifler aldığını ve bir an önce çözüme geleceğiyle ilgili durumun çözüme kavuşmasını istediğini söyledi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!