comScore

Galatasaray Galatasaray

Mitroglou, Hollanda'da gündem oldu! 'Böylesini görmedim'

23 Ağustos 2019, Cuma 13:39
Mitroglou, Hollanda'da gündem oldu! 'Böylesini görmedim'

Galatasaray'dan PSV'ye transfer olan Mitroglou, ayağının tozuyla çıktığı maçta sergilediği performansla alkış topladı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'dan PSV Eindhoven'a transfer olan Kostas Mitroglou, Holanda ekibiyle çıktığı ilk maçında alkış topladı. Ayağanın tozuyla UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Apollon Limasol maçına çıkan Yunan golcüye övgüler yağdı. 

"KADROMUZA KALİTE GELDİ"
Yunan golcüden övgüyle bahseden teknik direktör Mark van Bommel, "Mitroglou aramıza katıldığı için çok mutluyum. Kadromuzda olmayan bazı özellikler ve kaltite onunla birlikte geldi. Çok sert, güçlü fiziğe sahip ve akıllıca goller atmayı biliyor" dedi.

"İLK GÜNÜNDE SAHAYA ÇIKAN FUTBOLCU GÖRMEMİŞTİM"

Hollanda basınında değerlendirmelerde bulunan kulüp gözlemcisi Rik Elfrink, "Bir futbolcunun ilk gününde sahaya çıktığını hiç görmemiştim. Ve Mitroglou sahada çok iyi görünüyordu." dedi.GALATASARAY'IN MITROGLOU İÇİN KAP AÇIKLAMASI

"Profesyonel Futbolcu Konstantinos Mitroglou'nun 2019-2020 futbol sezonu için geçici transferi konusunda PSV N.V. Kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, PSV N.V. Kulübü Şirketimize oyuncunun sabit transfer ücretine istinaden net 1.250.000 Euro ödeyecektir. Yapılan anlaşma gereği Şirketimiz oyuncuya 2019-2020 sezonu boyunca toplam net 1.950.000 Euro tutarında sabit transfer ücreti ödeyecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!