comScore

Galatasaray Galatasaray

Mircea Lucescu: ''Galatasaray'ı 11 yabancı ile görünce endişelendim''

19 Ekim 2017, Perşembe 09:31
Mircea Lucescu: ''Galatasaray'ı 11 yabancı ile görünce endişelendim''

Türkiye A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu Galatasaray'ın Atiker Konyaspor mücadelesine 11 yabancı oyuncu ile çıkmasını eleştirdi.

FutbolArena - Türkiye A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu, Beşiktaş'n Monaco ile oynadığı mücadeleyi izlemek için gittiği Fransa'da çarpıcı ifadeler kullandı. Mircea Lucescu Galatasaray'ın Atiker Konyaspor mücadelesine 11 yabancı oyuncu ile çıkmasını eleştirdi.


Mircea Lucescu'dan Galatasaray eleştirisi


Türkiye Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu, Galatasaray'ın Atiker Konyaspor mücadelesinde 11 yabancı futbolcu ile çıkmasını eleştirdi. Beşiktaş ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi ile Monaco maçı sonrasında sohbet eden Lucescu, Galatasaray'ı o şekilde görünce endişelendiğini belirtirken, Igor Tudor'un kadro seçimini üstü kapalı olarak eleştirdi. 

''BEŞİKTAŞ'I KUTLUYORUM''
Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Rumen hocanın, ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'yle yaptığı maç sonu sohbetinde, "Beşiktaş'ı kutluyorum, Türk futbolu için önemli bir zafer. Devamını temenni ediyorum. Türk futbolu ve futbolcusu bu seviyelerde olmalı. Deneyim ve tecrübe kazanmalı. Cenk çok iyiydi. Gönül ister ki, Türk oyuncuları daha fazla yer bulsun.''

''GALATASARAY'I 11 YABANCI İLE GÖRÜNCE EDİŞELENDİM''

''Geçtiğimiz günlerde Galatasaray'ın 11 yabancıyla sahaya çıktığını görünce Milli Takım için endişelendim. Milli Takım'ı daha ileriye taşıyabilmek için tüm kulüplerde Türk oyuncuları daha fazla görev almalı" dediği öğrenildi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!