comScore

Galatasaray Galatasaray

Milli Takım'da Cengiz Ünder'den kötü haber

09 Kasım 2021, Salı 14:22
Milli Takım'da Cengiz Ünder'den kötü haber

A Milli Takım'da Cengiz Ünder sakatlığı nedeniyle Cebelitarık ve Karadağ maçlarında forma giyemeyecek.

FutbolArena - 2022 Dünya Kupası Elemeleri'nde A Milli Takımımız, Cebelitarık ve Karadağ ile karşı karşıya gelecek. Ay yıldızlılarda takımın önemli isimlerinden Cengiz Ünder'in sakatlığı nedeniyle bu karşılaşmalarda forma giyemeyeceği ifade edildi. Cengiz Ünder'in yerine Barış Alper Yılmaz aday kadroya dahil edildi.

CENGİZ ÜNDER YERİNE BARIŞ ALPER YILMAZ
"A Millî Takım aday kadrosunda yer alan Cengiz Ünder'in kampta yapılan muayene ve tetkikleri sonucunda, sağ arka adalesinde sakatlık tespit edilmiş olup, bu sakatlığın futbolcunun Cebelitarık ve Karadağ maçlarında forma giymesine engel olacağı belirlenmiştir.

Konuyla ilgili A Millî Takım'ın ve Olimpik Marsilya'nın sağlık ekipleri arasında görüşmeler gerçekleştirilmiş ve Cengiz'in tedavisine Türkiye'de başlanmasının uygun olacağı konusunda fikir birliğine varılmıştır."

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda Cebelitarık ve Karadağ ile oynayacağı maçlar için Riva'da kamp giren A Millî Takımımızın aday kadrosuna takviye yapıldı. Buna göre, U21 (Ümit) Millî Takımımızdan Barış Alper Yılmaz, A Millî Takım aday kadrosuna dâhil edildi.

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!