comScore

Galatasaray Galatasaray

Milan'dan Galatasaray'a Hakan Çalhanoğlu cevabı

04 Ağustos 2019, Pazar 23:06
Milan'dan Galatasaray'a Hakan Çalhanoğlu cevabı

Galatasaray & Hakan Çalhanoğlu transfer iddialarının perde arkası netlik kazandı. Milan, Hakan'ı kiralık olarak değil bonservisiyle vermeyi düşünüyor. 

FutbolArena  - İtalyan basınında Galatasaray'ın tekrardan Hakan Çalhanoğlu transferi için devreye girdiği iddia edilirken, perde arkası ortaya çıktı. 

Hakan Çalhanoğlu daha önce İtalyan basınına verdiği röportajda Milan'da kaldığı için mutlu olduğunu söylemesine rağmen, İtalyan ekibinin yönetimi milli futbolcuyu göndermeye sıcak bakıyor. Ancak Milan yönetimi Hakan'ı kiralık olarak değil, bonservisiyle satmayı düşündüğünden yüklü bir bedel belirledi. 
25 MİLYON EURO

Menajerler tarafından Galatasaray'a önerilen Hakan Çalhanoğlu için Milan yönetimi ilk etapta milli futbolcuyu bonservisiyle göndermeyi düşünüyor. Bu doğrultuda istenilen bonservis bedeli ise 25 milyon euro. 
 

Hakan Çalhanoğlu Milan'da kalacak mı?


Öte yandan Hakan Çalhanoğlu yeni sezona dair hedeflerini anlattı. 

"FARKLI BİR MOTİVASYONLA BAŞLIYORUM"

"Yeni bir teknik direktör ve yeni bir taktiksel planla yeni sezona başlıyorum. Farklı bir motivasyon. Daha fazlasını yapmak istiyorum. İtalya'ya geldikten sonra oyun tarzımı tamamen değiştirmek zorunda kaldım. İtalya'da, Almanya'ya oranla daha fazla koşmanız gerekli. Hücum oyuncusu olsanız bile daha sahada çok daha fazla koşmanız gerekiyor. Bu yıl, benim yılım olabilir. Milan'da kalacağımdan hiç şüphem yoktu. Çünkü burada mutluyum. Bunu menajerime de net bir şekilde anlattım."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!