comScore

Galatasaray Galatasaray

Metin Öztürk: 'Galatasaray'da sorun ekonomi ve ahlaki'

16 Kasım 2020, Pazartesi 00:23
Metin Öztürk: 'Galatasaray'da sorun ekonomi ve ahlaki'

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, Aralık'taki seçim hakkında projelerinden bahsetti ve kulübün sorunları hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, Beyaz TV'ye konuştu ve seçime dair açıklamalarda bulundu. 

"KEMERBURGAZ PROJESİ"
Bizim en önemli üç projemiz var. Kemerburgaz'ın en geç 1 yıl içinde hayata geçmesi. Florya'da antrenman sahası asfalt oldu. Rakiplerimizin hepsinin 4-5 tane antrenman sahası var. Bir futbolcuya verdiğimiz paraya Kemerburgaz'ın tamamını yapabiliriz. 

"2019'DA, 2021 İÇİN YOLA ÇIKTIK"

Bundan önce ya baskın, benzeri seçimlerde 3 gün kala başkan adayları çıkar. Bir başkan projeleriyle değil, bir önceki başkandan nefret edilmesi sayesinde kazandı. Galatasaray o kadar değerli ki, 2 yıl önce yola çıkacağız dediler. 2019'da, 2021 Mayıs için yola çıktık. 

"GALATASARAY'IN EKONOMİK VE AHLAKİ SORUNLARI VAR, FUTBOL DEĞİL"

İnşallah Galatasaray'ı fabrika ayarlarına çevireceğiz. Ben şahsen taraftar olarak da takımın yurt dışı maçlarına 30 yıldır gidiyorum. Fatih hoca pek çok bir araya geldik. Fatih hoca hayran kalınacak bir insan. Galatasaray her zor duruma düştüğünde Fatih hocanın enerjisi tabloyu değiştirdi. Galatasaray'ın sorunları ekonomik ve ahlaki. Ahlaki olarak yani aile değerlerinin sarsılması. İnsanların birbirine hareket etmesi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!