comScore

Galatasaray Galatasaray

Metin Öztürk, Galatasaray başkan adayı olacak mı?

06 Şubat 2020, Perşembe 20:26
Metin Öztürk, Galatasaray başkan adayı olacak mı?

Galatasaray'da olası bir erken seçimde aday olacağı belirtilen Metin Öztürk, camianın önde gelen isimleri ile bir araya geldi ve konuşma yaptı.

FutbolArena - Galatasaray'da başkan adaylığı için çalışmalarını sürdüren Metin Öztürk, "Daha Güçlü Galatasaray" toplantısı ile sarı kırmızılı camianın önde gelen isimlerini bir araya getirdi. İstanbul'da bir otelde gerçekleştirilen toplantıda Öztürk üyelere bir konuşma gerçekleştirdi.
 

Metin Öztürk'ten Galatasaray açıklamaları


Öztürk, toplantının gerçekleşme amacını "Camianın gönlünde yatan aslanı" görmek ve nasıl bir Galatasaray istediğini anlamak olarak ifade etti.

Çok sayıda üyenin katılım gösterdiği toplantıda Prof Dr. Emre Alkin moderatörlüğü üstlendi. Alkin'in yönetiminde gerçekleşen toplantıda üyelerin fikir ve talepleri doğrultusunda Galatasaray'ın güncel ve gelecekte yaşanması muhtemel sorunlarına dair çözüm önerileri üzerinde çalışma gerçekleştirildi.
METİN ÖZTÜRK'TEN ORTAK AKIL ÇAĞRISI

Toplantının açılış konuşmasında katılımcılara seslenen Metin Öztürk şu ifadeleri kullandı: 

"Burada toplanmamızın sebebi, mevcut yönetimi veya daha öncekileri eleştirmek değil, aksine camia için faydalı fikirleri bir potada toplayıp ortak akıl yaratmaktır."

"GALATASARAY FABRİKA AYARLARINA DÖNMELİ"

"Galatasaray Kulübü'nün sadece futboldan ibaret olmadığını, Galatasaray'ın bir değerler bütünü olduğunu tekrar hatırlayıp, fabrika ayarlarımıza geri dönüş yapmak için, bir düşünce ve fikir birliği oluşturmak bu toplantının hedefi olmalıdır.

Camiamızın ihtiyaçlarını, gönlünde yatan aslanı, taleplerini ve nihayetinde nasıl bir yönetim görmek istendiğini sizlerden gelen görüşler doğrultusunda anlamaya çalışacağız"

2021 seçimlerine başkan adayı olarak hazırlanan ve bu konuda uzun süredir çalışmalar yaptığı bilinen Metin Öztürk'ün, olası bir erken seçimde de aday olacağı belirtiliyor.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!