comScore

Galatasaray Galatasaray

Merve Terim'den TFF'nin paylaşımına sert tepki! "Beceremiyorsunuz"

06 Şubat 2019, Çarşamba 17:32
Merve Terim'den TFF'nin paylaşımına sert tepki!

Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den TFF'nin başsağlığı paylaşımına tepki geldi. Merve Terim, "Yazıklar olsun" diyerek isyan etti.

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in bir süredir yoğun bakımda bulunan babası Talat Terim vefat etti. Türkiye Futbol Federasyonu'nun yayınladığı başsağlığı mesajı Galatasaray camiasının tepkisini çekti.  Fatih Terim'in kızı Merve Terim, sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile TFF'yi eleştirdi.
 

Merve Terim'in TFF paylaşımı


TFF'nin daha önce yayınladığı başsağlığı mesajlarının aksine "Fatih Terim'in babası vefat etti" paylaşımı ile yetinmesi Galatasaray taraftarını çileden çıkardı. Fatih Terim'in kızı Merve Terim, Twitter hesabından yayınladığı mesaj ile TFF'yi topa tuttu.

Merve Terim tweetlerinde "Bu kurumu yönetmeyi beceremediğiniz zaten hepimiz tarafından aşikar, ancak size emek vermiş,nice başarılar kazandırmış, herşeyin ötesinde acılı bir evlat için şunu yapacak kadar "alçalabileceğinizi" düşünemedik. Acının "kimliği" olmaz, size Yazıklar olsun! Bu vesileyle bu süreçte yanımızda olan arayan, soran ve üzüntümüzü bizimle paylaşan herkese sonsuz sevgilerimi iletiyor ve yürekten teşekkür ediyorum. Nurlar içinde yat Tonton dedem, seni çok özleyeceğim." ifadelerini kullandı.


GALATASARAY SPOR KULÜBÜ'NDEN AÇIKLAMA

Tecrübeli teknik adam Fatih Terim'in babasının vefatından sonra Galatasaray Spor Kulübü konu hakkında açıklama yayınladı.

''Teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim'in babası Talat Terim'in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Talat Terim'e Allah'tan rahmet, Sayın Hocamız Fatih Terim'e ve Terim Ailesi'nin tüm mensuplarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)