comScore

Galatasaray Galatasaray

Merve Terim Çetin isyan etti: "Hesap sormak istiyorum"

24 Mart 2020, Salı 22:21
Merve Terim Çetin isyan etti:

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, "Bile bile, göz göre göre bunun olmuş olmasını kaldıramıyorum, buna sebep olanların hiçbir bedel ödemeden evlerinde rahatça oturmaları kanıma dokunuyor" açıklamasında bulundu.

FutbolArena - Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıkması ailesinde büyük üzüntüyle karşılandı. Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, Süper Lig'in ertelenmesinin gecikmesini hedef alarak isyan etti. Merve Terim Çetin, "Bile bile, göz göre göre bunun olmuş olmasını kaldıramıyorum" dedi.
 

Merve Terim Çetin'den Fatih Terim açıklamaları:


"24 saattir hiç uyumadım, gece olunca korkum daha da artıyor tam bu saatlerde başlıyor endişem; iyiye gidiyor olması yüreğime su serpmiyor, ama ordan çıkmadan da iyiyi düşünemiyorum tam, uzakta olduğum için daha da tedirginim. Çalan son 2 gece yarısı telefonunda birinde dedemi, birinde anneannemi kaybettim. İyi düşünmeye çalışıyorum, atlatacak diyorum kuvvetli o diyorum, sonra bile bile göz göre göre bunun olmuş olmasını kaldıramıyorum. Buna sebep olanların hiçbir bedel ödemeden evlerinda rahatça oturmaları kanıma dokunuyor, inanılmaz sinirliyim. Buna vesile olanlardan bir evlat olarak teker teker hesap sormak istiyorum. Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum ve isyan etmek istiyorum."

"DAĞIMIZ GİDERSE, BAĞIMIZ KOPAR BİZİM"
"Yaman'a belli etmemeye çalışıyoruz ama çocuk bu seziyor, dedem sakallarını kesmemiş bir şeye mi üzgün, sen de o yüzden mi ağlıyosun dedi bugün. Onun için güçlü olayım diyorum onu da beceremiyorum. Kendimi teselli edip herşey yoluna girecek, geçecek diyorum ama akşam oluyor, akşam olunca haber alamıyoruz, bir türlü sabahta olmuyor, geçmiyor da zaman bir tek yazmak iyi geliyor sanırım. O bize olan her şeyi göğüsler hep, onun için ben de bunu göğüsleyebilsem onun için diyorum, onu da yapamıyorum. Hiçbir şey yapamamakta canımı acıtıyor, uzun lafın kısası ona bir şey olacak korkusunu içimden atamıyorum. Çünkü o bizim dağımız, ve dağımız giderse bağımız kopar bizim."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)