comScore

Galatasaray Galatasaray

Mert Hakan'dan Galatasaray sorusuna cevap! "Ben ihanet etmem!"

08 Mart 2020, Pazar 22:27
Mert Hakan'dan Galatasaray sorusuna cevap!

Sivassporlu futbolcu Mert Hakan Yandaş, hafta arasında maç öncesi Galatasaray'a transferi iddiaları hakkında, müsabaka sonrasında konuştu. 

FutbolArena - Sivassporlu futbolcu Mert Hakan, Galatasaray maçının ardından hafta arasında çıkan transfer söylentilerine dair gelen soruya yanıt verdi. 

Sezon sonunda Galatasaray'a transferi iddia edilen Mert Hakan Yandaş hakkında, hafta arası bu konuyla Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz da "Bu tip haberlerin maç öncesi çıkması ne kadar ahlaki?" şeklinde serzenişte bulunmuştu.
TRT Spor muhabiri, "Polemik için sormayacağım. Hafta arası çıkan haberler ve senin açıklamaların. Galatasaray'a transfer olacağın yönünde haberler. Performansında farklılık oldu mu? şeklinde soru yöneltti. 

TRT Spor'a konuşan Mert Hakan Yandaş şunları söyledi:

"Üzücü şeyler. Biz profesyonel insanlarız. Hayatta bu var. Sezon sonunda her şey olabilir. Ancak ben Sivasspor'un armasını taşıyorm. Takımımı yalnız bırakmak ve farklı düşüncelere girmek olabilir mi? Bu bizlere yakışır mı? Biz böyle aile terbiyesi almadık ki. Türkiye'de kimse bunu yapmaz. Bizim insanımız böyle değil. Biz birbirimizi seven, iyi niyetli insanlardan oluşuyoruz. İnsanları karalamak bu kadar kolay olmamalı. Ben bugün elimden geleni yaptım ama yine böyle söylemler olacak. Ben hiçbir zaman takımıma ihanet etmeyeceğim. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)