comScore

Galatasaray Galatasaray

Mert Hakan: 'Ayrılıyorum!' Başkan: 'G Saray'a giderse ayıp olur!"

15 Haziran 2020, Pazartesi 23:32
Mert Hakan: 'Ayrılıyorum!' Başkan: 'G Saray'a giderse ayıp olur!

Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç'ın transferleri hakkında Sivasspor - Denizlispor maçı sonrasında resmi açıklamalar geldi. Mert Hakan Yandaş, 'Sezon sonu ayrılacağım' dedi. Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, 'Yeni teklif yapacağız' diye konuştu. 

FutbolArena - Süper Lig 27. haftasında Sivasspor, sahasında Denizlispor'u 1-0 mağlup etti. Maçın ardından Galatasaray'a transferi gündemde olan Mert Hakan Yandaş, geleceğiyle ilgili konuştu.


Galatasaray Haberleri: Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç, Galatasaray'a gidecek mi?


Mert Hakan Yandaş dışında Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz da Emre Kılınç'ın Galatasaray'a transferiyle ilgili gelen soruya yanıt verdi ve iki oyuncuya da yeni teklif yapacaklarını söyledi.

Mecnun Otyakmaz, "Bu soru hep bize soruluyor. Biz bir şeyler söylüyoruz ama onlar hiçbir şey söylemiyor. Sonunda oraya giderse ayıp olur!  Biz yeni teklif yapacağız, bakacağız. Biz arkadaşlarla görüştük. Herhangi bir yere imza atmadıklarını söylediler." . Mecnun Otyakmaz genel transfer çalışmaları hakkında ise yine TRT Spor'a, "İç transferi tamamlamak istiyoruz. Sözleşmesine 1 yıl kalmış arkadaşlarımızla görüşüp mukavelelerini uzatmak istiyoruz. Dış transferde de çalışmalarımız devam ediyor. Birkaç hafta sonra girişimlere başlayacağız. Futbolcular gerçek hayatın farkında değil galiba fiyatlar çok yüksek. Fiyatların uygun olması lazım. Onlar hala hayat güzel gibi düşünüyor. Dünya çapındaki futbolcular için söylüyorum, biraz daha makul." diye konuştu. 
MERT HAKAN YANDAŞ: "SEZON SONU AYRILACAĞIZ"

Mert Hakan Yandaş ise beIN Sports'a yaptığı açıklamada "Sezon sonu geldiğinde ayrılacağız. Hocamız da açıkladı zaten. Şu anda biz yerine Sivasspor'un konuşulmasını istiyorum ve bunun konuşulması lazım. Şu anda her şeyi Sivasspor için yaşıyorum" dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"