comScore

Galatasaray Galatasaray

Memed Toygar: ''Fatih Terim'in işine karışmasınlar''

20 Mayıs 2018, Pazar 20:05
Memed Toygar: ''Fatih Terim'in işine karışmasınlar''

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de 21. şampiyonluğunu kutluyor. FutbolArena yorumcusu Memed Toygar, sarı kırmızılı takımın şampiyonluğuna Fatih Terim vurgusu yaptı.

FutbolArena - Galatasaray Spor Toto Süper Lig şampiyonluğunu kutluyor. Sarı kırmızılı takım Türk Telekom Stadı'nda büyük bir çoşku ile 21. şampiyonluğunu kutlarken FutbolArena.com canlı olarak kutlamaları takipçilerine aktarıyor.

FutbolArena.com canlı yayınında Galatasaray'ın şampiyonluğunu değerlendiren spor yorumcusu Memed Toygar, sarı kırmızılı takımın şampiyonluğuna Fatih Terim vurgusu yaptı.
''KİM SEÇİLİRSE SEÇİLSİN FATİH TERİM'İN İŞİNE KARIŞMASIN''

"Galatasaray'da kim seçilirse seçilsin Fatih Terim mutlaka olmalı. Galatasaray'da seçilen başkan futbola karışmasın. Direkt o topu Fatih Terim ve ekibine bıraksın. Ayrıca kim seçilirse seçilsin Abdurrahim Albayrak mutlaka olmalı.''

''DURSUN ÖZBEK'İN SÖYLEMLERİ CENGİZ'E SAYGISIZLIK''

''Dursun Özbek ile taraftarlar arasında uçurum var. Bugün çıkıp kadroyla ilgili konuşmak Mustafa Cengiz'e de saygısızlık. Şampiyonluğun kutlandığı gecede Dursun Özbek'in 'kadroyu ben kurdum' demesi hoş değil. Eğer öyle bir durum olduysa bile bırakın insanlar sizi övsün.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"