comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Emin Uluç'tan Fatih Terim'e: "Geçen sezon niye konuşmadın?"

09 Kasım 2018, Cuma 12:48
Mehmet Emin Uluç'tan Fatih Terim'e:

Spor yorumcusu Mehmet Emin Uluç, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'i eleştirdi.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in Fenerbahçe derbisi sonrası yaptığı hareketler ve karıştığı olaylar nedeniyle PFDK'dan 7 maç ceza almasının yankıları devam ediyor. Spor yorumcusu Mehmet Emin Uluç, Fatih Terim'in hakemler hakkındaki eleştirilerine yanıt verdi. 

"GEÇEN SEZON NEDEN KONUŞMADIN?"
A Spor'da konuşan Mehmet Emin Uluç, Galatasaray'ın aynı hakemlerle geçen sezon şampiyon olduğunu belirterek, "Fatih Terim hakemleri eleştiriyor ama bu hakemlerle sen geçen sene şampiyon oldun. Bu hakemler geçen sene de hata yaptı, o zaman niye konuşmadın? Çünkü şampiyon oldun." dedi. 

Derbide yaşanan olaylar ve verilen cezalar hakkında da değerlendirmelerde yapan Mehmet Emin Uluç şunları söyledi:

"Olayları Jailson başlatmadı. Orada bir ateş vardı ve Jailson da oraya gitti. Belhanda'nın Skrtel ve Soldado ile gırtlak gırtlağa sahnelerini nasıl atladınız? Koeman'ın da sevk edilmesi gerekiyor. Böyle açıklamalar olabilir mi? Ceza alır almaz onu bilemiyorum ama hocaların bu topa girmemesi gerekiyor. Benim derdim Galatasaray, Fenerbahçe değil. Adaletli kararlar verilmesi gerekiyor. Kişiye ve kuruma göre hareket edip, "dansöz gibi kıvırırsanız" olmaz. Jailson'a 8 maç verdiğin yerde Hasan Şaş'a da 8 maç veremezsin. Jailson futbolcu, Hasan Şaş hoca. Sen hocasın sahanın içerisinde ne işin var?"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.