comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol'dan Selçuk İnan'a tavsiye

17 Ocak 2018, Çarşamba 11:42
Mehmet Demirkol'dan Selçuk İnan'a tavsiye

Mehmet Demirkol, Galatasaray'da Selçuk İnan'ın Fatih Terim ile birlikte yeniden kadroda düşünülmesini değerlendirirken oyuncuya da tavsiyelerde bulundu.

FutbolArena - Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Selçuk İnan ile ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.

Fatih Terim'in gelişiyle ilk 11'de oynama ihtimali artan ve morali yerine gelen Selçuk İnan için konuşan Demirkol milli futbolcunun yeni bir oyun keşfetmesi gerektiğini söyledi.
 

Mehmet Demirkol'un Selçuk İnan için yaptığı yorum


Mehmet Demirkol, "Selçuk İnan'ın yeni bir oyun keşfetmesi lazım. Kendisinde bu zeka ve yetenek var. Inter ve Milan'daki Pirlo ile Juventus'taki Pirlo aynı mıydı? Selçuk bunu yapabilir. Yoksa bu takımda oynaması çok zor. Tudor'un oyununda Selçuk'tan enerji bekleniyordu ama bunu yapamadı. Enerji yok, topu hızlı çıkarma konusunda Fernando daha iyi. Bu yüzden Selçuk'un yeni bir oyun bulması şart" diye konuştu.
 

Selçuk İnan'ın bu sezon Galatasaray performansı


Galatasaray'da Fernando Reges ve Badou Ndiaye'nin gelmesi ile birlikte yedek kulübesine çekilen Selçuk İnan genellikle oyuna sonradan girerek 14 karşılaşmada süre aldı ve takımı adına 1 gol, 1 asistlik performans sergiledi.


Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"