comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol'dan flaş Beşiktaş - Galatasaray derbisi iddiası

30 Kasım 2017, Perşembe 11:54
Mehmet Demirkol'dan flaş Beşiktaş - Galatasaray derbisi iddiası

Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak olan dev derbi öncesinde spor yorumcusu Mehmet Demirkol mücadeleyi Ntvspor'da yorumladı.

FutbolArena - Beşiktaş 2 Aralık Cumartesi günü sahası Vodafone Park Staydumu'unda Süper Lig lideri Galatasaray'ı ağırlayacak. Beşiktaş ve Galatasaray arasında oynanacak dev derbi öncesinde spor yorumcusu Mehmet Demirkol mücadeleyi Ntvspor'da yorumladı.


Mehmet Demirkol'dan Beşiktaş - Galatasaray derbisi tahmini


Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Ntvspor'da katıldığı programda Beşiktaş ve Galatasaray arasında oynanacak olan dev derbiyi yorumladı. Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın yan top sıkıntısı üzerinden Beşiktaş'ın önemli pozisyonlar bulabileceğini belirtti.

''BEŞİKTAŞ ORADAN YÜRÜYÜP GİDEBİLİR''
''Beşiktaş derbide Galatasaray'ı yenerse ondan sonra Beşiktaş'ı tutamazsın. Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma'nın yapacağı her ortalar Galatasaray'ın istemediği tek şey. Muslera zaten yan toplara çıkmıyor. Beşiktaş orayı kullanırsa alır götürür. Beşiktaş'ta Quaresma'nın ortalarında Babel, Talisca ve Cenk Tosun'u durdurabilmek çok zor. Galatasaray açısından durdurabilmek imkansız ötesi.''

''FEGHOULİ OYNARSA..''

''Feghouli oynadığı zaman Galatasaray orta alanda topla çok daha iyi oynayan bir takım haline dönüşüyor. Rodrigues ile oynadığı zaman daha farklı, Rodrigues uçup giden bir adam.''

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)