comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim'in basın toplantısına eleştiri! "Kendimize benzettik"

07 Kasım 2018, Çarşamba 02:39
Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim'in basın toplantısına eleştiri!

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim'in Schalke maçı sonrasında basın toplantısında yaptığı açıklamaları eleştirdi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Schalke maçının ardından basın toplantısında uzun süre Fenerbahçe derbisindeki olaylar ve sonrasındaki Disiplin sevkleri hakkında konuştu. 

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim'in bu konuşmayı Şampiyonlar Ligi maçı sonrasında yapmasının doğru olmadığını söyledi. 
"ŞAMPİYONLAR LİGİNİ DE KENDİMİZE BENZETTİK"

Şampiyonlar Ligi'ni de kendimize benzettik. Bizim kendi aramızdaki kavgaları Şampiyonlar Ligi basın toplantısında konuşmak bana doğru gelmiyor."

Bu ülkede en güçlülerin her zaman en mağdur olduğunu söyleyen Mehmet Demirkol, "Diğerleri ne yapsın? Diğer kulüpler ne yapsın o zaman?" diye konuştu. Demirkol, ""Galatasaraylılar çıkıp, 'Belhanda sen ne yapıyorsun?" Fenerbahçeliler de "Soldado ne yapıyorsun?" demediği sürece bu işler çözülmez. Sonra Schalke - Galatasaray maçındaki görüntüyü izleyeceğiz. Aradaki farkı görüyoruz. Bu sadece parayla açıklanmaz" ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!