comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim sözleri: 'Dikkat çeken bir şey var.'

21 Aralık 2017, Perşembe 23:34
Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim sözleri: 'Dikkat çeken bir şey var.'

Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı. Mehmet Demirkol sarı kırmızılı takımda yaşanan gelişmeleri yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı. NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol sarı kırmızılı takımdaki yeni dönemi yorumladı. 


Fatih Terim Galatasaray'da!


NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim'in Galatasaray'a gelişini yorumladı. 

"GÜÇLİ BİR FİGÜRE İHTİYAÇ VARDI"
"Hayırlı olsun diyelim öncelikle. Yani güçlü bir figüre ihtiyacı vardı Galatasaray yönetiminin. Taraftarın da. Bu güçlü figür de yönetimde yok. Bunu söylemek lazım. Taraftarın büyük bir presi var. Herkesin aklına ilk gelen isim normal olarak Fatih Terim. Yönetim buna mecburdu. Yabancı teknik direktör getirip, sezonun ortasında hiç bilmeyen birisiyle bu işi götürmek mantıklı değildi."

"ÖNCE HESAP MI HACKLENDİ DEDİM"

"Burada dikkat çekici olan Fatih hocanın heyecanı. Yönetimden önce Fatih hoca açıkladı. Hoca bu tip durumlarda daha arkadan gelir, daha ağır olurdu ama bu sefer herhalde o da çok heyecanlı. Ben gördüğümde açıkçası acaba başka bir şey var mı dedim. Hesap mı hacklendi dedim. Sonrasında kulüpten de açıklama geldi. Demek ki hoca çok heyecanlı bekliyordu yani. 

"TRANSFER OLACAKTIR"

"Bu sefer rakip çok kuvvetli. Galatasaray'ın iyi ama dar bir kadrosu var. Artık bu rakiplerin arasında bu kadro yetmeyebilir. Devre arasında transfer hamlesi olacağını düşünüyorum. Hoca bunları düşünmüştür."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.