comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol'dan Belhanda sözleri: "Alex yuhalandı bu ülkede"

16 Temmuz 2020, Perşembe 20:08
Mehmet Demirkol'dan Belhanda sözleri:

Mehmet Demirkol, Younes Belhanda'nın Galatasaray'daki durumunu değerlendirdi.

FutbolArena - Galatasaray'da Younes Belhanda'nın ayrılığı gündeme gelirken, Faslı futbolcunun takımdaki geleceği merak konusu oldu. Bein Sports Haber'de konuşan Mehmet Demirkol, Younes Belhanda'yı yorumlarken Alex de Souza'nın yuhalanışını hatırlattı.
 

Belhanda, Galatasaray'da kalacak mı?


Mehmet Demirkol açıklamasında, "Belhanda'nın, 'Büyük takım oyuncusu olma' konusunda bir çabası yok. İyi-kötü oyuncu farklı bir şeydir. Büyük takım oyuncusunun karakteri farklı olur. Belhanda'nın çok fazla defosu var. Alex yuhalandı bu ülkede. Bazı oyuncuların ortalama olma hakkı yoktur. Sneijder'den sonra, Fatih Terim'in takımında 10 numarayı giyiyorsan, 10 üzerinden hep 9 beklerler senden." diye konuştu.

"KULÜP DE YALANLAMAK ZORUNDA"
Mustafa Cengiz'in durumunu değerlendiren Mehmet Demirkol, "Mustafa Cengiz, görevi bırakmak istemiyor. ‘Görevimin başında kalacağım.' diyor, buna da hakkı vardır. İnşallah bir an evvel sağlığına kavuşur. Görevini seviyor, bu da anlaşılabilir bir durum. Ancak bu, içeride ve dışarıda seçim isteyenler olmadığı anlamına gelmez. Her yalanlama, yalanlama değildir. Mesela bir transfer haberi gelir, oyuncunun hastalığı çıkar, yalanlanmak zorunda kalındı. Benim de başıma geldi. Bizzat oyuncudan bilgi geldi, kulüp de yalanladı. Ama kulüp de yalanlamak zorunda."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!