comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol'da Galatasaray'a Badou Ndiaye tavsiyesi

16 Kasım 2017, Perşembe 12:00
Mehmet Demirkol'da Galatasaray'a Badou Ndiaye tavsiyesi

Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın transfer gündemine ilişkin açıklamalarda bulunurken Badou Ndiaye konusunda yönetime tavsiyede bulundu.

FutbolArena - Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Galatasaray ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Mehmet Demirkol, Galatasaray'da Badou Ndiaye'ye transfer teklifi geldiği iddialarına ilişkin görüş bildirdi.


Mehmet Demirkol'un Badou Ndiaye yorumu


Badou Ndiaye'ye yüksek bir bonservis teklifi gelmesi halinde Galatasaray'ın satması gerektiğini söyleyen Demirkol, "Ndiaye için eğer 18 milyon Euro veriyorlarsa, Cenk Tosun 50 milyon eder! Ndiaye bu paralara satılmalı, onun yerine iyi bir 8 numara bulunur" diye konuştu.
Demirkol, Arda Turan ile ilgili ise, "Arda'nın yıl sonunda Galatasaray'a gelmesi belki daha mantıklı" ifadelerini kullandı.
 

Badou Ndiaye'yi hangi İngiliz kulübü transfer etmek istedi?


FutbolArena'ya konuşan Sarı-Kırmızılı yöneticiler, Badou Ndiaye için Leicester City'den ilgi olduğuna dair iddialara "Leicester ya da herhangi bir İngiliz kulübünün direkt-endirekt bize bir teklif gelmedi. Galatasaray'ın 21.şampiyonluk hedefi var. Ndiaye de bu takımın en önemli parçalarından biri. Teklif gelse de, şampiyonluk hedefi her şeyin önünde" diyerek devre arası için açık şekilde teklife kapalı olduklarını belirttiler.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)