comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol: "Yabancı sınırı Almanya'yı zengin eder"

29 Kasım 2017, Çarşamba 11:36
Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, Galatasaraylı futbolcu Sinan Gümüş'ün performansını değerlendirirken gündemdeki konulardan yabancı sınırına ilişkin önemli mesajlar verdi.

FutbolArena - Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında yabancı sınırını Sinan Gümüş üzerinden değerlendirdi. 

Galatasaray'da Sinan Gümüş'ün istikrarlı bir görüntü vermemesini eleştiren Mehmet Demirkol, yabancı sınırının Almanya'yı zengin edeceğini söyledi.
 

Mehmet Demirkol'un yabancı sınırlaması açıklamaları


Demirkol,"Sinan Gümüş kaç senedir Galatasaray'da bir türlü istikrarı sağlayamadı. Büyük takım beklemez. Bir yandan da yabancı sınır geliyor.  Bunu da düşünmek lazım" diye konuştu.
"ALMANYA'YI ZENGİN EDERİZ"

Altyapıdan oyuncu çıkartamayan bir ülke olduklarını belirten Mehmet Demirkol, "Türkiye'de altyapıdan oyuncu falan çıkmaz. Fenerbahçe'yi 20 senedir aynı adamlar yönetiyor. Kim çıktı? Beşiktaş'ta Necip dışında kim çıktı? Trabzonspor, Bursa, Antep çıkarıyor. Yabancı sınırı, Almanya'yı zengin eder! Görüyoruz işte Tarık Çamdal'ı" ifadelerini kullandı.

"TARIK ÇAMDAL İÇİN 1 TANE OLUMLU YORUM YOKTU"

Tarık Çamdal ile ilgili konuşan Demirkol, "Tarık Çamdal Eskişehirspor'dan Galatasaray'a transfer olmadan önce 1 tane futbol yorumcusu olumlu görüş bildirmedi. Çocuğun suçu yok. Galatasaray'ın bu kadar yüksek para ödemesinin sebebi ya-ban-cı- sı-nır-la-ma-sı" dedi.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)