comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol: ''Tek sebebi Igor Tudor''

20 Kasım 2017, Pazartesi 11:58
Mehmet Demirkol: ''Tek sebebi Igor Tudor''

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray'da oluşan başarıda ya da başarısızlıkta tek sorumlunun Igor Tudor olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray'da tüm oklar Medipol Başakşehir yenilgisi sonrasında teknik direktör Igor Tudor'a çevrildi. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol son günlerin tartışmalı teknik direktörü Igor Tudor hakkında konuştu. 


Mehmet Demirkol'dan Igor Tudor yorumu


Ntvspor yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray'da koltuğu sallantıda olan Hırvat çalıştırıcı Igor Tudor hakkında konuştu. Mehmet Demirkol, başarıda ya da başarısızlıkta tek sorumlunun Tudor olduğunu söyledi;

''ÖSTERSUNDS VE İLK 8 HAFTALIK SONUÇ TUDOR'UN ESERİDİR''
"Galatasaray'ın Östersunds'a elenmesinin sebebi, Süper Lig'de ilk 8 haftasındaki başarının nedeni ve büyük maçların kazanılamamasının başlıca sebebi Tudor'dur. Takım kendi oynuyormuş diyorlar. Olmaz öyle şey; bir teknik direktörün takıma etkisi %100'dür."


Galatasaray Igor Tudor'u gönderirse ne kadar tazminat ödeyecek?


Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında takımın başına geçen ve 400 bin Euro garanti ücret alan Tudor, bu sezon sarı kırmızılı takımdan 1 milyon Euro garanti ücret alacak. Galatasaray yönetimi Igor Tudor ile yollarını tek taraflı ayırması durumunda ise 400 bin Euro tazminat ödeyecek.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)