comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol: "Hasan Şaş gereğini yapmıştır"

11 Mayıs 2020, Pazartesi 18:58
Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, Hasan Şaş'ın ayrılığı ve Fenerbahçe'deki teknik direktör gündemi hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'da yardımcı anterenör Hasan Şaş ayrıldığını açıklarken, Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları hızlandırıldı. Bein Sports Haber'de konuşan Mehmet Demirkol, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
 

Hasan Şaş Galatasaray'dan neden ayrıldı?


"Hasan Şaş mutlaka kendi isteğiyle ayrılmıştır ama bu, Fatih hocanın isteksizliği anlamına gelmez. Gereğini yapmıştır Hasan Şaş, öyle görüyorum ben. Bundan önce de istifa vardı, bundan sonra da istifa varmış gibi duruyor."

"FENERBAHÇE'DE BJELİCA'DAN BAŞKA İSİM YOK MU?"
"Bjelica beğenilen, çıkış yapan bir teknik direktör ama sadece böyle bir isim varmış, başka da kimse yokmuş gibi davranmak doğru değil. Erol Bulut ya da bir başkası bilmiyorum ama ben teknik direktörden önce Fenerbahçe'nin yapıyı düzeltmesi kanaatindeyim."

"FENERBAHÇE'NİN GÜÇLÜ FUTBOL YAPISINA İHTİYACI VAR"

"Scout ekibinde bir çalışma var, genç yaşta oyuncular transfer ediliyor bunun haberlerini okuyoruz. Daha değişik bir altyapı uygulamasına geçiliyor. Üst yapıyı da başından sonuna çok iyi kurgulamak lazım. Bir teknik direktörü tek başına oraya koymak da bir şeyi değiştirmeyecektir. Fenerbahçe'nin güçlü bir futbol yapısına ihtiyacı var."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!