comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol: ''Gerçek bir 10 numara Younes Belhanda''

04 Kasım 2017, Cumartesi 09:52
Mehmet Demirkol: ''Gerçek bir 10 numara Younes Belhanda''

Galatasaraylı Younes Belhanda'nın Gençlerbirliği karşısında oynamış olduğu oyun spor yorumcusu Mehmet Demirkol tarafından beğeni topladı.

FutbolArena - Galatasaray, dün akşam Türk Telekom Stadyumu'nda Gençlerbirliği takımını farklı bir skorla geçmeyi başardı. Fenerbahçe mücadelesinde kırmızı kart gören ve Trabzonspor karşısında takımını yalnız bırakan Faslı yıldız Younes Belhanda ise Gençlerbirliği mücadelesi ile formasına yeniden kavuştı.


Mehmet Demirkol'dan Younes Belhanda yorumu 


Gençlerbirliği karşısında güzel bir futbol sergileyen Younes Belhanda, 90 dakikaya 2 asist sığdırdı. Fanatik Gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Younes Belhanda'nın Gençlerbirliği karşısında oynadığı oyunu köşe yazısında övgü. Mehmet Demirkol gerçek bir 10 numara performansı sergilediğini belirttiği Belhnada hakkında şu ifadeleri kullandı;

''GERÇEK BİR 10 NUMARA GİBİ..''
''Üst seviyeye çıkmış bir yıldızın 10 numara perfermansını da izledik. Belhanda hücumun hızına büyük katkı yaptı. Takım boyu düşüp tempo arttığında büyük oynadı. Duran topları 1. sınıf kullandı. Faul aldı. Sarı kart göstertti. Asist yaptı. Kilit paslar attı. Gerçek bir 10 numara gibi oynadı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)