comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol: "Galatasaray 6-0'ı temizleyebilirdi"

24 Şubat 2020, Pazartesi 18:16
Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Galatasaray'a yenilmesi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 23. haftasında ezeli rakibi Galatasaray'a Kadıköy'de 3-1 mağlup oldu. Mehmet Demirkol, Bein Sports Haber kanalında yaptığı açıklamalarda Galatasaray'ın 21 yıl sonra Kadıköy'de Fenerbahçe'yi yenmesini değerlendirdi. Mehmet Demirkol, "Galatasaray 6-0'ı temizleyebilirdi" iddiasında bulundu.
 

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe - Galatasaray maç sonu açıklamaları


"Ersun Yanal'ın takımın merkezini oluşturan Gustavo yerine Tolgay'ı koyacağını düşünmemiştim. İlk 11'de görünce Fenerbahçe'nin kazanma ihtimalini de çok fazla düşünemedim. Tolgay Arslan, çok uzun süredir üst düzey futbol oynayamıyor."

"FENERBAHÇE'NİN DERBİ KADROSUNU HER TAKIM YENEBİLİRDİ"
"Dünkü Fenerbahçe kadrosunu, ligdeki her takım yenebilirdi. 20 küsür yıllık yük Galatasaray'ın omuzlarına bu kadar çökmeseydi, dün sadece 20 yılı değil, 6-0'ı da temizleyebilirlerdi. Onun farkına varamadılar onlar da. Tolgay Arslan, oyunun merkezinde oynamak için hazır değil. Hazırlanabilecek gibi de değil.'

"SERİ TEK BAŞINA OZAN VE TOLGAY'IN PERFORMANSINI SERGİLEDİ"

"Tolgay'la Ozan'ın toplam istatistiğini Seri tek başına yaptı. Ersun Yanal öyle bir orta saha tercihi yaptı ki, Galatasaray'ın bütün defolarını artıya çevirdi. Saracchi ve Onyekuru arka arkaya oynayabildi, ne kadar riskli aslında."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!