comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol: "Fatih Terim'in gelmeme ihtimali daha yüksek"

18 Aralık 2017, Pazartesi 18:33
Mehmet Demirkol:

Galatasaray'a Fatih Terim geri mi dönüyor? NTV Spor Mehmet Demirkol süreci yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Tudor ile yolların ayrılmasının ardından yönetim içinde Fatih Terim'în gelmesi halinde 4 yöneticinin istifa edeceklerini söylemesi üzerine Başkan Dursun Özbek olağanüstü seçime gitme kararı aldı. NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol sarı kırmızılı takımdaki gündemi yorumladı. 

"TUDOR'U SOSYAL MEDYA GETİRDİ, SOSYAL MEDYA GÖTÜRDÜ"
Liderin 1 puan gerisinde, yarıştan kopmuş hali yok Galatasaray'ın. Bu ayrılık neden oldu? Büyük takımlar güçlü figürler ister. Bu güçlü figürler olmadığı zaman en zayıfı götürür. Sosyal medyada getirdi Tudor'u, sosyal medya götürdü. Fatih Terim boştayken kimse rahat olamaz. Tudor şampiyon olsaydı yine Fatih Terim ismi konuşulurdu. Fatih Terim boşta olduğu sürece hayat kolay değil. Fatih Terim üzerinde çok fazla konsensüs var. Tudor değil de, Ancelotti olsaydı da Fatih Terim yine konuşulacaktı. 

"FATİH TERİM'İN KABUL ETMEME İHTİMALİ DAHA YÜKSEK"

Herkes çok emin Fatih Terim'in kabul edeceğinden, ben çok emin değilim. Fatih Terim'in bugünkü şartlarda teklifi kabul etmeme ihtimali var gibi geliyor bana. Fatih Terim'in son geldiği zaman ciddi bir rakip yoktu ligde. Şimdi Başakşehir, son 2 yılın şampiyonu Beşiktaş, toparlanan Fenerbahçe. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.