comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol: 'Arda'nın oynaması gereken takım Galatasaray.'

07 Ocak 2018, Pazar 22:15
Mehmet Demirkol: 'Arda'nın oynaması gereken takım Galatasaray.'

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da Arda Turan'ın Başakşehir'e transferi iddiaları üzerine konuştu. 

FutbolArena - Arda Turan'ın Medipol Başakşehir'e transfer olacağı yönündeki iddiaların artması üzerine Mehmet Demirkol bu transferi değerlendirdi. NTV Spor'da konuşan Mehmet Demirkol, Galatasaray, Fatih Terim ve Arda Turan konusunda da önemli açıklamalarda bulundu. 


Arda Turan Başakşehir'e mi transfer oldu?


Arda Turan'ın Medipol Başakşehir'e transfer iddiaları üzerine konuşan Mehmet Demirkol, "Şimdi şöyle bir durum var. Biz milli takımda yaşananları unutabiliyoruz, Arda bizim çünkü. Ancak işte Barcelona unutmaz. Barcelona'da kolay affetmiyorlar. Şimdi bu transfer aklıma takılan bir şey. Arda Turan'ın yıllık 7-8 milyon Euro'luk geliri var Barcelona'da. İngiltere'den de teklifler geldiği söyleniyor. Türkiye'de Beşiktaş, Başakşehir, Galatasaray, Başakşehir nasıl olacak? Ortada böyle para yok. Başakşehir bu parayı nasıl verecek?" diye konuştu. 

"ARDA'NIN OYNAMASI GEREKEN TAKIM GALATASARAY"
Arda'nın oynaması gereken takım Galatasaray. Olma ihtimali yok tabi. Çok şey değişir. Ancak hepimize faturası ağır kesilen bu kırgınlığın düzelmesi kolay görünmüyor. Şu anda Galatasaray Arda'yı, Arda da Galatasaray'ı taşır. Ancak olmaz. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)