comScore

Galatasaray Galatasaray

Martin Linnes'e Red Bull Salzburg talip!

13 Ekim 2018, Cumartesi 16:37
Martin Linnes'e Red Bull Salzburg talip!

Galatasaray'ın Norveçli sağ beki Martin Linnes'e Avusturya Ligi ekibi RB Salzburg talip oldu.

FutbolArena Özel - Galatasaray ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Martin Linnes'e Avusturya ekibi Red Bull Salzburg talip oldu.


Red Bull Salzburg Martin Linnes'i transfer edecek mi?


Sözleşmesi bitecek olan Norveçli sağ beki Red Bull Salzburg Kulübünün kadrosuna katmak istediği öğrenildi.

Salzburg dışında eski kulübü Molde de, Norveçli oyuncuyu kadrosuna katmak istese de Martin Linnes ve ailesi kesin olarak Galatasaray'da kalmak istiyor. Sarı kırmızılıların da Linnes'in sözleşmesini uzatmasına kesin gözle bakılıyor.
 

Linnes Galatasaray'da kalacak mı?


Öte yandan Martin Linnes, geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili olarak Norveç basınına konuşmuştu.  Galatasaray'da mutlu dönemler geçirdiğini ve sezon sonunda yeni sözleşme imzalamak için sabırsızlandığını söyleyen Linnes, yönetimin de kendisiyle devam etmek istediğini ve bundan dolayı mutlu olduğunu söyledi.
Martin Linnes, Norveç basınına yaptığı açıklamada, "Galatasaray'da mutluyum. Sezon sonu sözleşmem bitiyor ve yönetimin de benimle yeni sözleşme imzalama isteği, ayrıca beni mutlu ediyor. Gelecek için sabırsızlanıyorum." ifadelerini kullandı. 

LINNES'İN EŞİ: "TÜRKİYE'DE SEVİLİYORUZ"

Norveçli futbolcunun eşi Elisabeth Haugen de Türkiye sevildiklerini ve burada mutlu olduklarını söylerken, "Galatasaray taraftarları benimle fotorğaf çektiriyor ve bunları sosyal medyada paylaşıyor. Türkiye'de kendimizi bulduk. Kulüpte ve taraftarlarla çok iyi ilişkilerimiz var. Beni, Linnes'i ve ailemizi seviyorlar. Burada çok seviliyoruz. Bu da mutlu olmamız için gereken bir sebep." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"