comScore

Galatasaray Galatasaray

Mario Balotelli transferi hakkında konuştu

31 Mayıs 2018, Perşembe 13:54
Mario Balotelli transferi hakkında konuştu

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe ile adı anılan Mario Balotelli geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Son dönemde Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe için yazılan İtalyan golcü Mario Balotelli, Nice'ten ayrıldıktan sonra kariyeri ve geleceği hakkında konuştu.


Balotelli hangi takıma transfer olacak?


French Football'a konuşan Mario Balotelli, yaptığı açıklamada "Dürüst olmak gerekirse geleceğim hakkında hiçbir şey bilmiyorum" dedi.

Nice için "Kalbimde her zaman yeri olacak" diyen Balotelli, İngiltere ile Fransa liglerini de karşılaştırdı ve Fransa'da oyunun biraz daha fiziksel oynandığını söylerken İngiltere'deki futbolun daha üst seviyede olduğunun dile getirdi.
"NEDEN ÖZEL BİRİ OLDUĞUMU BİLMİYORUM"

"Ben neden özel biri olduğumu bilmiyorum, zaten bilseydim özel biri olmazdım" diyen İtalyan golcü, TV'den maç izlemeyi ve rakip takımları analiz etmeyi sevmediğini söylerken "Ben sadece futbol oynamayı seviyorum" ifadelerini kullandı. 

Medyaya konuşmayı sevmediğini de açıklayan Balotelli, eğer oğlu futbol oynamaya karar verirse kendisinden daha iyi olacağını söyledi. Balotelli, "Çünkü oğlum, babasının gençken yaptığı hataları görüp bunları tekrarlamaz" dedi. Kendisini iyi hissetmek için çocuklarıyla zaman geçirdiğini söyleyen Balotelli, "İki güzel çocuğum var. Bazen bana onlar yardım ediyor. İşler yolunda gitmiyorsa en kısa sürede onları görmeye gidiyorum ve daha iyi hissediyorum" dedi.

Rock yıldızları gibi bir yaşam sürdüğü yorumları için "Ben açıkçası rock dinlemeyi sevmiyorum. O yüzden rock yıldızları nasıl yaşıyor bunu da bilmiyorum" dedi.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"