comScore

Galatasaray Galatasaray

Mariano'dan transfer sözleri! "Brezilya'ya döneceğim"

28 Eylül 2019, Cumartesi 16:29
Mariano'dan transfer sözleri!

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano, ailesi için Türkiye'den ayrılarak ülkesine dönmeyi düşündüğünü söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da forma giyen Mariano, Brezilya'da yayın yapan ESPN'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Süper Lig'deki geleceği hakkında konuşan Brezilyalı futbolcusu, ailesi için ülkesine döneceğini söyledi.
 

Mariano Galatasaray'dan ayrılacak mı?


"İstanbul'daki depremde önce bir ses yükseldi, üst kattaki komşudan geldiğini zannettim ama yer sallanmaya başladı. Hemen koltuğun arkasındaki kızımı aldım. Bu olayı asla unutamayacağım. Eşim çok korktu."

"AİLEMİ İKNA ETMEK ZORDU"
"Galatasaray'dan teklif geldiğinde tuhaf hissettim. Türkiye hakkında bilgim yoktu, Brezilya'da sadece terörizm olduğu duyuluyor. Ailemi zor ikna ettim ama teklif maddi olarak iyiydi. Burada iyi vakit geçiriyorum. Mutluyum. Buraya geldiğimden beri iç sahada kaybetmedik. Bu büyük bir başarı oldu. Deprem dışında, harika bir tecrübe oldu."

"TARAFTARLARA UYUMA NUMARASI YAPTIM"

"Her zaman Maicon ve Muslera ile aynı arabaya biniyorduk. Bir gün o kadar çok taraftar vardı ki imza vermemek için arka koltukta uyuyor numarası yaptım. Sonra beni kameraya aldılar. Uzun süre uyuma numarası yapan futbolcu olarak adım çıktı."

"DERBİYİ KAZANIRSAK PSG MAÇINA ÖZGÜVENLİ ÇIKARIZ"

"Eğer derbide Fenerbahçe'yi yenersek hafta içinde PSG'ye karşı oynayacağımız maça özgüvenli çıkarız. Eşssiz bir tecrübe olacak. Şimdiden heyecanlanıyorum. Taraftarlarımız çok fanatik, derbide şehirde hayat adeta duruyor. Duygu, adrenalin ve atmosfer açısından en büyük derbilerden biri."

"BREZİLYA'YA DÖNMEYi DÜŞÜNÜYORUM"

"Ailem Brezilya'yı çok seviyor. Onlar için geri dönmeyi düşünüyorum. Ülkede birçok büyük takım var. Elbette Fluminense'ye daha yakınım ama asla bilemeyiz. Neler olacağını göreceğiz. Galatasaray formasıyla daha çok başarı kazanmak istiyorum."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)