comScore

Galatasaray Galatasaray

Mariano'dan flaş sözler: "Sahaya çıkmayacaktık!"

28 Mart 2020, Cumartesi 20:19
Mariano'dan flaş sözler:

Galatasaraylı futbolcu Mariano, Brezilya basınında Fox Sports Brasil'e konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaraylı futbolcu Mariano, ülke basınına konuştu ve hem liglerin ertelenmesi, hem de geleceğiyle ilgili çarpıcı Açıklamalarda bulundu. 

"SAHAYA ÇIKMAMA KARARI ALMIŞTIK" 
Türkiye'de liglerin ertelenmesi biraz zaman aldı. Beşiktaş ile oynadığımız derbiye kadar maçlar oynandı. Pazar günü maçımız vardı. Oyuncular, teknik heyet bir araya gelerek sahaya çıkmamaya karar vermiştik. Çünkü ligler ertelenmemişti ve böyle gideceğini düşünüyorduk. Neden oynuyorduk bu durumda? Ertelenmeseydi sahaya çıkmayacaktık. 

"ŞU ANDA TÜRKİYE'DEN AYRILMAK GİBİ BİR SEÇENEĞİM YOK"

Şu anda Türkiye'den ayrılmak gibi bir seçeneğim yok. Fransa'da arkadaşlarım var ve onlar kulübün kendilerine Brezilya'ya dönmek, Fransa'da kalmak arasında istedikleri tercihi yapma şansını verdiğini söylüyor. Ancak şu anda Türkiye'de de ligler ertelendi ve bu karar geç kalındı. Şu anda durum belirsiz. Brezilya'ya dönmek gibi bir şansım yok. 

Geleceğiyle ilgili konuşan Mariano, "Temmuz'a kadar sözleşmem var. Tanrıya şükürler olsun ki, finansal durum iyi ve benim için öncelikli faktör paradan ziyade yaşamak için bir yer. Özellikle alem, kızım için." ifadelerini kullandı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)