comScore

Galatasaray Galatasaray

Mariano, Galatasaray'dan ayrılmak istemiyor

22 Aralık 2018, Cumartesi 14:08
Mariano, Galatasaray'dan ayrılmak istemiyor

Galatasaray'da ayrılması gündeme gelen Brezilyalı sağ bek oyuncusu Mariano takımdan ayrılmak istemediğini yönetime bildirdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın Brezilyalı sağ bek oyuncusu Mariano'ya ülkesinin Flamengo takımından cazip bir teklif vardı. Ancak Brezilyalı oyuncu Galatasaray'dan ayrılmayı düşünmediğini yönetime bildirdi.


Galatasaray'da Mariano satılacak mı?


Galatasaray'da Brezilya kulüplerinin kadrosuna katmak istediği Mariano sürpriz bir çıkışa imza attı. Flamengo ve Internacional kulüplerinin Ocak ayında transfer etmek için gündemine aldığı Brezilyalı sağ bek hem menajerine hem de yöneticilere 'Galatasaray'dan ayrılmak istemiyorum. Gündemimde transfer yok. Burada mutluyum. Ailemle İstanbul'da huzurluyum' dedi.

Ancak 2 santrafor takviyesi için transfer geliri elde etmek zorunda olan Galatasaray'ın, Mariano'yu cazip bir teklif halinde ikna etmek için girişimde bulunması bekleniyor.


Mariano, Galatasaray'da bu sezon ne yaptı?


Martin Linnes ile dönüşümlü oynayan Mariano, 18 karşılaşmada 1,439 dakika sahada kaldı. Bu süreçte Mariano ligde 2 asistlik performans sergiledi. Brezilyalı yıldızın Galatasaray ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!