comScore

Galatasaray Galatasaray

Marcao: 'Kerem'den, ailesinden ve taraftarımızdan özür dilerim'

17 Ağustos 2021, Salı 19:58
Marcao: 'Kerem'den, ailesinden ve taraftarımızdan özür dilerim'

Giresunspor-Galatasaray maçında Kerem Aktürkoğlu'na saldıran Marcao, yayınladığı bir video ile özür diledi.

FutbolArena - Süper Lig'in 1. haftasında Giresunspor-Galatasaray maçında yaşanan gerilimde Marcao, takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu'na kafa ve yumruk atması nedeniyle kırmızı kart gördü. Kerem Aktürkoğlu'na saldıran Marcao, yayınladığı bir video ile özür diledi.

"BENİ AFFETMEYENLER OLACAĞINI BİLİYORUM"
"Herkese merhaba. Dün akşam maçta yaşanan ve beni inanılmaz üzen talihsiz olayla ilgili bir açıklama yapmak için karşınızdayım. Dün akşam maçta gördüklerinizi kolay kolay unutamayacağınızı ve belki bu yüzden beni affetmeyecek Galatasaray taraftarları olduğunu biliyorum. Galatasaray'ı ve bu kulübün taraftarını çok iyi tanıyorum.

"KAYBOLMAMA İZİN VERMEYENLERİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAK CANIMI ACITIYOR"

"Acısını çektiğim kırmızı kart, maç oynamama, idari ve maddi cezalardan çok, bugüne kadar büyük bir aşkla hizmet verdiğim bu camiada yönetilmesi zor bir duyguyu yaşamak ve yaşatmak çok ağrıma gidiyor. Ben Galatasaray'a gelene kadar tahmin ettiğinizden daha zor durumda bir gençtim. Eğer beni sahiplenip emek vermeseydiniz, belki de kaybolabilirdim. Kaybolmama izin vermeyenleri hayal kırıklığına uğratmak canımı acıtıyor.

"HAKLI OLDUĞUMU DÜŞÜNDÜĞÜM BİR DURUMDA ÖFKEME YENİK DÜŞTÜM, KARDEŞİM KEREM'DEN ÖZÜR DİLERİM"

"Futbolun mahremiyeti içinde pek çok şey yaşar, çoğunu kendi içimizde çözeriz. Maalesef dün gece böyle olmadı. Haklı olduğumu düşündüğüm bir durumda o anki öfkeme yenik düştüm. Sizler gibi ben de bir insanım. İnsana dair tüm duyguları aynı anda yaşayıp, iyi bir örnek oluşturamadım. Bu nedenle ailesi için yaşayan bir evlat olarak, öncelikle Kerem'in anne ve babasından, onların elini öperek af diliyorum. Kardeşim Kerem'den çok çok özür diliyorum. Bana güvenen, yatırım yapan, beni geliştiren ve destekleyen başta Fatih hocam olmak üzere bütün hocalarımdan, başkanımızdan, yönetimimizden, camiamızdan ve çok değer verdiğim Galatasaray taraftarından çok özür diliyorum.

"BİR RİCAM VAR, EŞİMİ VE ÇOCUKLARIMI ACITMAYIN"

"Benden vazgeçmenizi, beni artık istemiyor olmanızı anlayabilirim. Hakkımda verilecek tüm kararlara saygı duyuyorum. Sizden bir isteğim var. Bu konunun bedelini ben ödemeliyim. Eşim ve çocuklarım değil. Lütfen onları daha fazla acıtmayın. Çünkü onlar da bunu hak etmiyor. Başta Kerem olmak üzere hepinizden özür diliyorum."

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!