comScore

Galatasaray Galatasaray

Marca'dan Fatih Terim haberi: "Geç ertelenen Süper Lig"

24 Mart 2020, Salı 01:34
Marca'dan Fatih Terim haberi:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Koronavirüs testinin pozitif çıkması dış basınında da manşetlere taşındı. İşte yansıyanlar. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Koronavirüs testininin pozitif çıkması dış basında da büyük yankı uyandırdı. Özelllikle İtalyan basınında birçok gazete Terim'le ilgili haberleri manşetlere taşırken, İspanyol Marca gazetesi ise Türkiye'de liglerin geç ertelenmesine vurgu yaptı. 

İspanya'nın önde gelen gazetelerinden Marca, Fatih Terim'in Koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla ilgili yayınladığı haberde, "Avrupa'da maçların en son ertelenen liglerinden biri olan Türkiye Süper Lig'de, ülkenin önemli teknik direktörlerinden Fatih Terim'in Koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı. Terim, kendisine ait sosyal medya hesabından test sonuçlarının pozitif çıktığını fakat şu anda hastanede olduğunu ve durumunun iiyi olduğunu belirtti." ifadelerine yer verdi. 


FİORENTİNA'DAN FATİH TERİM'E DESTEK MESAJI

Öte yandan İtalya'da bir dönem Fiorentina'yı çalıştıran ve Floransa'da çok sevilen bir isim olan Fatih Terim'e, eski kulübünden de destek ve geçmiş olsun mesajı geldi. Fiorentina kulübü resmi sosyal medya hesabından Fatih Terim'e, "İmparator." mesajını yazarak destek oldu. 
 

Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl?


Profesör Doktor Dilek Arman: Haber Global'de  Çok hafif bir öksürüğü var. Kulüp doktoruyla aynı hastanade çalıştığımızdan bu gibi durumlarda direkt danışıyorum. Ciddi bir klinik tablo olmadığını biliyorum. Hafif öksürüğü var" dedi. Öte yandan FutbolArenaTV canlı yayına bağlanan Ali Naci Küçük, "Fatih Terim Ulus'ta özel hastande tedavi altında. Öksürük şikayeti vardı. Şu an itibariyle ciddi bir sorunun olmadığını, durumunun iyi olduğunu öğrendik. İnşallah hem Fatih Terim, hem Abdurrahim Albayrak en kısa sürede bu hastalğı yener." diye son durumu aktardı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)