comScore

Galatasaray Galatasaray

Maç sonu Fatih Terim ve Hamzaoğlu: 'Rengimiz kırmızı beyaz!'

01 Mart 2020, Pazar 21:33
Maç sonu Fatih Terim ve Hamzaoğlu: 'Rengimiz kırmızı beyaz!'

Fatih Terim ve Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray - Gençlerbirliği maçının ardından hem yayıncı kuruluş röportaj alanı, hem de basın toplantısına birlikte çıkarak şehitlerimizi andı ve bugün "Rengimiz kırmızı beyaz" diyerek futbol konuşmadılar. 

FutbolArena - Galatasaray - Gençlerbirliği maçının ardından iki takımın teknik direktörü Fatih Terim ve Hamza Hamzaoğlu, hem yayıncı kuruluş beIN Sports röportaj alanına, hem de baın toplantısına bir arada çıkarak şehitlerimizi andı ve bugün futbol konuşmanın doğru olmadığını söyledi. 

Fatih Terim ve Hamza Hamzaoğlu maçın ardından şu açıklamaları yaptılar:
Hamza Hamzaoğlu: "Bu ülke bizim, bu vatan bizim. Hep zor günlerde bir araya geliyoruz. Bence artık iyi günlerde de bir arada olmalıyız. Hocamla birlikte bu ülkenin milli takımına onurla hizmet etmeye çalıştık. Şu anda da rakip olduk, kıran kırana mücadele ettik. Ama biz hep beraberiz.

Fatih Terim: "Ülkemiz bir arada durmalı. Hepimiz kol kola girmeliyiz. Safları sıklaştırma zamanı. Tam o zamandır bu zaman. Bugün kimse kusurumuza bakmasın. Burada maçın kritiğini yayıncı kuruluştaki arkadaşlarımıza bırakıyoruz. Bzi bugün mazur görsünler. 

BASIN TOPLANTISINDA SORU ALMADILAR

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu maçın ardından basın toplantısına da birlikte çıktılar. Deneyimli teknik adamlar şehitlerimizi anarak, bugün futbol konuşma günü olmadığını söyleyerek rengimiz kırmızı beyaz mesajını verdi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)